Дзвоник знов до школи кличе нас!

У понеділок, 3 вересня, перший дзвоник пролунав в усіх школах Нової Каховки. Зокрема, для 107 першокласників ЗОШ №10. Безперечно, головними на святі знань стали саме вони. Адже для першачків усе було вперше. Це і знайомство з однокласниками та першою вчителькою, і батьки, які ледве стримували хвилювання.

Директор ЗОШ №10 Тамара Коткіна нагадала, що цього року вони навчатимуться 12 років у новій українській школі. «Для них відкривається нова країна знань разом з батьками та учителями», – відзначила директор. Вона подякувала керівництву міста, освітянам, батькам. Всім тим, хто долучився до підготовки школярів та класів до нового навчального року.

До вітального слова запросили і почесних гостей. Так, з найкращими побажаннями від депутатів міськради та міського голови Володимира Коваленка, привітав школярів секретар міської ради Олександр Лукяненко. Він зазначив: «Ми розраховуємо на вас у майбутньому як на людей, які згодом стануть тими, хто зробить новокаховську громаду ще сильнішою. У цій школі прекрасний педагогічний колектив, який очолює високий професіонал своєї справи Тамара Василівна Коткіна. Саме вони допоможуть вам навчатися на високому рівні Дякую всім батькам, які зробили все можливе. Хотілося б подякувати і Благодійному фонду Ігоря Колихаєва, який постійно допомагає добрими справами. У свою чергу, виконавчі органи та міська влада зробили все, щоб забезпечити вас усім необхідним».  

Порадували малечу і приємними сюрпризами. Як колишній вчитель фізкультури, депутат новокаховської міськради Олександр Курдов передав у надійні руки сітку з м’ячами, які допоможуть школярам у їхньому фізичному розвитку.

Вітали школярів і батьки, які відзначали, що це найбільш хвилюючий момент для кожного з них. Вони висловлювали впевненість у якісних знаннях та теплому відношенні до дітлахів. Не обійшлося свято і без зворушливих виступів учнів школи: першокласники обіцяли старанно вчитися, а цьогорічні випускники давали поради малечі. Окремо відзначили учителів школи, які були нагороджені почесними грамотами голови Херсонської обласної адміністрації – Людмилу Шевченко та Олену Довбню.

По закінченню урочистостей прозвучав перший дзвоник, який символічно дав початок новому навчальному року. Щиро бажаємо, щоб він був сповнений яскравими враженнями, новими надіями та дозволив відкрити нові обрії пізнання себе та навколишнього світу!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.