НОВОКАХОВСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН НАЙКРАЩЕ ПІДГОТУВАВСЯ ДО ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАНЬ.

6 вересня міський голова Володимир Коваленко із заступником Олегом Тарабакою проінспектували новокаховський батальйон територіальної оборони 124 бригади Херсонщини.

Поспілкувались з інструкторами, перевірили побутові умови перебування військовозобов’язаних. Командування групи «Південь» подякувало міському голові за належний рівень облаштування території для перебування новокаховського батальйону і забезпечення військових всім необхідним. Звернули увагу: зі всіх учасників навчань новокаховчани підготувалися найкраще.

Цього разу з Нової Каховки в с. Українське доставили чергову партію продуктів харчування, овочів та фруктів. Подяка за допомогу – ТОВ «Берислав-хлібозавод, ПП Мелконяну, КП «Міський ринок» (директор Сергій Євстратов), агрофірмі ім.. Солодухіна. Завдяки їм військові отримали свіжі овочі, яблука, цукерки, печиво та інші необхідні продукти харчування.

7 вересня до військових з концертом вирушать колективи міського Палацу культури на чолі з начальником відділу Наталією Зарудною. Як розповів Володимир Коваленко, під час візиту до новокаховського батальйону поцікавились історією села Українське, відвідали пам’ятник загиблим в роки Другої Світової війни і дізнались: в рідне село з поля бою тоді не повернулися 202 жителі села.

Нагадаємо, що новокаховський батальйон територіальної оборони бере участь у військових  навчаннях, які проходитимуть на території області з 3 по 12 вересня

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.