Новокаховчани – серед кращих тхеквондистів планети!

11 медалей різного гатунку з чемпіонату світу серед юніорів, який відбувся 21 – 27 серпня у Мінську, привезли вихованці міського клубу «Хваранг-До», які на змаганнях захищали честь України.

Всього у світовому спортивному форумі взяли участь 56 команд з різних куточків світу.

Збірна України потрапила до десятки найкращих та зайняла високе загальнокомандне 8 місце. У складі нашої збірної – 25 призових місць. А той факт, що майже половина з них – у доробку молодих спортсменів з Нової Каховки, змушує серце сповнитися повагою та гордістю.

Чемпіонкою світу стала спортсменка з Таврійська Єлизавета Мельникова. Серед «бронзових» призерів у різних вікових категоріях: Софія Панідзе, Микола Кучерявий, Аліна Немерець, Олександр Плаксін.

Всю поїздку молодих тхеквондистів супроводжували їхні тренери та вихователі. Вони допомагали юним майстрам не лише влучними тактичними порадами, а й теплими словами підтримки. Вихованці новокаховської школи вже повернулися до рідного міста, адже з початком вересня слід зосередитися на здобутті знань.

Наставники тхеквондистів – Віктор Слюсар та Мадонна Баранова – висловлюють щиру подяку міському голові Нової Каховки Володимиру Коваленку, благодійному фонду «Н. Каховка» (Олена Ходорковська, Наталія Безп’ята) та представникам громадської організації воїнів АТО «Біла стріла» (керівник Дмитро Марков), міському Управлінню праці та соціального захисту населення за постійну підтримку та сприяння розвитку бойового мистецтва у Новій Каховці. Нагадаємо, напередодні змагань благодійники забезпечили талановитих дітлахів новенькими комплектами спортивного одягу.

Щиро вітаємо надзвичайно талановиту плеяду молодих тхеквондистів з успішними виступами на чемпіонаті світу та бажаємо гучних спортивних звершень на найкращих майданчиках світу! 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.