Збірна України здобула другу поспіль перемогу у Лізі Націй.

Національна збірна України з футболу здолала команду Словаччини з рахунком 1:0 у другому турі новоствореного турніру Ліга націй УЄФА.

Поєдинок відбувся у Львові на стадіоні «Арена-Львів», однак через санкції УЄФА він пройшов при порожніх трибунах.

У першому таймі команди практично не створили небезпечних моментів, тому закономірним став нульовий рахунок. У другому таймі все йшло за приблизно таким же сценарієм, однак на 79-й хвилині Віктор Циганков, який тільки вийшов на заміну, заробив пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Андрій Ярмоленко. Після цього українська збірна змогла добре зіграти в захисті і зберегла переможний рахунок. У підсумку 1:0 на користь України, яка стартувала у Лізі націй з двох перемог.

Джерело: «Громадське»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.