На Харківщині відкрили нове родовище газу.

Найбільша державна компанія «Укргазвидобування» відкрила нове родовище в Харківській області з вивченими запасами природного газу понад 375 мільйонів кубометрів, а перспективні ресурси оцінюються в понад 1 мільярд кубометрів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Укргазвидобування» в умовах штучного стримування розвитку нової ресурсної бази продовжує активні геологорозвідувальні роботи на наявних ліцензії, відкривши третє родовище за цей рік в Харківській області», – йдеться в повідомленні. Згідно з повідомленням, відкриття родовища сталося в серпні 2018 року після завершення буріння та випробування пошукової свердловини, яка була закладена за результатами виконаних сейсморозвідувальних робіт і в рамках спеціального дозволу на користування надрами, отриманого в 2014 році.

«Сьогодні проводяться роботи з облаштування свердловини і введення її в пробну експлуатацію, а також тривають пошуково-розвідувальні роботи на новому родовищі», – уточнили в прес-службі. Також прес-служба повідомила, що питання видачі спецдозволів на нові ділянки до цих пір залишається невирішеним, а державна програма нарощування видобутку передбачає, що компанія повинна щорічно отримувати 15-20 спецдозволів на нові ділянки.

Джерело: «Уніан»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.