ВІЙСЬКОВИХ ПОРАДУВАЛИ КОНЦЕРТОМ І ПОДАРУНКАМИ.

7 вересня з подарунками  і концертною програмою до бійців новокаховського батальйону 124-ї бригади територіальної оборони Херсонщини, які беруть участь у військових навчаннях в с. Українське Іванівського району, завітали творчі колективи міського Палацу культури: танцювальні колективи «Ручеек» і «Молодість», вокальний гурт «Джерела», тріо «Горлиця». Самобутні дзвінкоголосі артисти і юні танцівники радували своїми виступами військових.  

На початку концерту до бійців звернувся заступник міського голови Віктор Замковий, який бере участь у військових навчаннях. За його словами, за короткий термін навчань є позитивний результат, сформована команда, яка є єдиним цілим, готова до спільного виконання поставлених завдань.

Концерт для бійців тривав годину. Віктор Замковий подякував юним артистам за чудову концертну програму і подарований військовим гарний настрій.

Крім творчої підтримки, військовим привезли продуктові подарунки від міста – фрукти, печиво, воду. В свою чергу військові пригостили артистів смачною вечерею.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.