ЗА ТИЖДЕНЬ 6 ПОЖЕЖ!

У період з 3 по 9 вересня 2018 року на території Новокаховської міської ради виникло 6  пожеж!

3 вересня о 13:17 загоряння сухої  трави на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка вул.. Букіна, 32. Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

3 вересня о 16:24 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка вул.. Затишна.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

4 вересня о 12:36 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Нова Каховка вул. Букіна, 52.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

4 вересня о 17:35 загоряння сміття в покинутій будівлі за адресою: м. Нова Каховка вул. Соборна, 29.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

6 вересня о 08:37 загоряння сухої трави на відкритій території за адресою: м. Таврійськ вул. Промислова.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

8 вересня о 09:59 пожежа на кухні в житловій в квартирі на 4-му поверсі за адресою: м. Нова Каховка вул. Затишна, 16.  На пожежі врятовано дві дівчини 2001 р.н. та 2006 р.н.. Під час пожежі ніхто не постраждав. Ймовірна причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

Шановні жителі міста!

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером «101»!      

Новокаховський МВ ГУ ДСНС України

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.