XIX всеукраїнська виставка-ярмарок «Таврійський ярмарок».

З 27 по 30 вересня 2018 року на виставкових площах торгово-розважального центру «Оскар-Фреш» у місті Нова Каховка Херсонської області проходитиме найбільша виставка-ярмарок Півдня України.

Даний захід стане одним з найбільш ефективних інструментів для демонстрації, презентації та просування кращих і новітніх розробок товаровиробників і підприємців України в галузях: продукти харчування, сільське господарство, легка промисловість, взуття, вироби з хутра та шкіри, автомобілі.

Учасники алеї народної творчості та ремесел із задоволенням познайомлять відвідувачів виставки-ярмарку з виробами декоративно-прикладного мистецтва та національних ремесел. На ярмарку будуть сяяти різнобарвною палітрою і різноманітністю форм вироби гончарства, різьблення по дереву, національна українська вишивка, плетіння з соломи і лози, декоративний розпис, національні іграшки та багато іншого для створення чудового настрою і незабутніх моментів.

Цього року на «Таврійському ярмарку» будуть представлені 82 учасники з 14 областей України (Херсонська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Івано-Франківська, Київська, Житомирська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Полтавська, Вінницька, Тернопільська, Кіровоградська).

Детальна інформація на сайті www.yarmarok.ks.ua

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.