БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІГОРЯ КОЛИХАЄВА приділяє особливу увагу дитячим закладам – садкам, школам, спортивним гурткам.

ЖАРОВА ШАФА – ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ХАРЧУВАННЯ

Ясла – садок № 11 «Золотий ключик» отримав новеньку жарову шафу. Як розповіла завідувач закладу Наталія Іванівна Харченко, проблема з обладнанням для приготування їжі у харчоблоці дитячого садка була вже давно. Деякі прилади були старі та несправні. Тому такий подарунок від фонду Ігоря Колихаєва був дуже необхідний та своєчасний!

Тепер кухарі будуть із задоволенням готувати смачні та корисні страви, випікати запашну здобу  для  вихованців дитячого садка, а їх понад 200 діток!

Завідувач дитячого садка та батьківський комітет висловлюють щиру подяку фонду за допомогу!

А ТРЕНАЖЕР – ДЛЯ  РЕАБІЛІТАЦІЇ  ДІТЕЙ

Навчально-реабілітаційний центр у  Таврійську до нового навчального року отримав в подарунок універсальний тренажер – стіл реабілітаційний.

Адже заклад особливий, в ньому  навчаються 197 дітей  з 17 районів Херсонської області, а з них  83 дитини з інвалідністю.

Директор закладу Тетяна Мезенцева розповіла, що цей тренажер допоможе дітям  у відновленні рухових функцій верхніх кінцівок та суглобів дітей з ДЦП, поліпшить моторику пальців та кистей рук дітей з порушенням інтелектуального розвитку , що є невід’ємною частиною якісного реабілітаційного процесу. І дуже приємно, що є меценати, які допомагають у такій важливій справі – навчанні та реабілітації дітей з особливими потребами.

Велика вдячність Благодійному фонду Ігоря Колихаєва від колективу та батьків!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.