Легенди баскетболу – у Новій Каховці.

Вже другий рік поспіль у спортивній залі «Будівельник» відбулись змагання з баскетболу серед ветеранських команд на кубок заслуженого майстра спорту та заслуженого тренера України Вадима Гладуна – чемпіона Європи та України, дворазового переможця Всесвітньої універсіади і спартакіади народів СРСР з баскетболу.

Ідея проведення баскетбольних ігор належить відомому у нашому місті тренеру Миколі Дзюбенку. Турнір присвячений Дню міста у Новій Каховці, святкування якого відбудеться вже за тиждень.

Привітав учасників змагань міський голова Володимир Коваленко. Він зазначив, що ці змагання – повага до такого виду спорту як баскетбол. Він упевнений: за спортом – майбутнє, попри поважний вік учасників змагань. До привітань також долучилися: голова ГО ДЮСК «Імпульс» Віталій Перетятько, тренер НДЮСШ Микола Дзюбенко, головний суддя «Кубку», багаторазовий чемпіон України з баскетболу Леонід Поплавський. Теплі слова подяки учасникам та організаторам змагань лунали і від одного з найкращих баскетболістів України – Вадима Гладуна.

Від відомої у місті людини Вадима Мерзлова Вадим Іванович отримав на згадку фільм про Нову Каховку, куди ввійшли кадри з торішнього турніру. А баскетболісти «Імпульсу» презентували легендарному баскетболісту іменну форму. В свою чергу, пан Гладун не залишився осторонь та вручив керівництву міста аналогічний подарунок. Можливо, наступного року ми побачимо збірну команду місцевого самоврядування?

«Кубок Гладуна» відбувся за підтримки міського голови Володимира Коваленка, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту (начальник Наталія Таран) та ГО «Дитячо-юнацький спортивний клуб з баскетболу «Імпульс» (голова Віталій Перетятько).

Протягом двох запеклих ігрових днів першість виборювали команди з трьох міст півдня України. «Бронзу» здобули миколаївські баскетболісти. Друге місце – у господарів змагань новокаховчан, у складі: Віталій Перетятько, Віталій Задирко, Анатолій Непомнящий, Михайло Карпюк, Олег Мартиненко, Віталій Ткач, Сергій Будаш та Руслан Крамаренко (тренер Григорій Каневський). А «пальму першості» вибороли найбільш титуловані – ветерани з Одеси, яких вітаємо з перемогою!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.