У Каховці з’явиться завод з виробництва добрив.

18 вересня у Каховці стартувало будівництво комплексу з виробництва добрив ТОВ «ТерраТарса Україна».

Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Першу чергу заводу з виробництва добрив потужністю 60 тис літрів в день планується ввести в експлуатацію у грудні 2018 року.

Обсяг інвестицій становить 7 млн доларів США. Загалом інвестиційний проект  будівництва комплексу ТОВ «ТерраТарса Україна», вартістю 18,3 млн доларів США, передбачає будівництво комплексу для приймання, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив, що включає в себе: сучасну агрохімічну лабораторію; складські приміщення площею 13 000 м2; завод з виробництва високоякісних хімічно чистих добрив за стандартами SQM: рідкі мінеральні добрива (3 млн л/рік); кристалічні мінеральні добрива (15 000 т/рік).

Генеральний директор ТОВ «ТерраТарса Україна» Андрій Гоголев наголосив, що товариство є найбільшим виробником NPK добрив у світі. Основне виробництво розташоване в Нідерландах. Нагадаємо, що у вересні 2017 року в м. Каховка було відкрито агрохімічну лабораторію «Терралаб». Обсяг інвестицій – 500 тис доларів США. Це єдина в Україні лабораторія, яка може зробити аналізи ґрунтів, води, добрив та рослин на рівні найсучасніших лабораторій Америки й Німеччини.

Джерело: сайт ХОДА

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.