НА ЗНАК ПОДЯКИ – МОРОЗИВО.

До святкування Дня міста в Новій Каховці готуються завчасно.

Вже з тиждень на головній площі біля Палацу культури повним ходом йдуть репетиції масштабних хореографічних номерів, активну участь в яких бере студентство та учнівство Нової Каховки.

Попри прохолодні вересневі ранки, опівдні все ще спекотно. Після напружених репетицій виникає бажання освіжитися. Про це подбали міський голова Володимир Коваленко разом з Благодійним фондом «Н. Каховка», з міським відділом культури й туризму,  відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. За доброю традицією, старання студентів відмітили та пригостили всіх присутніх на репетиції морозивом.

«Ми любимо своє місто. Ми дбаємо про нього, святкуємо День його народження, запрошуємо гостей.., – звернувся до молоді міський голова. – Ми навчилися представляти Нову Каховку у будь-яких заходах як активне, дійове, чисте місто. Разом з вами ми крокуємо у майбутнє, не втрачаючи при цьому власного обличчя… Сьогодні, з нагоди вашої постійної допомоги у підготовці до міських заходів, є люди, які здатні оцінити ваші старання. В першу чергу це Благодійний фонд «Н. Каховка» та міський відділ культури й туризму. За сумлінне ставлення до нашої спільної справи благодійники придбали вам морозиво, аби цього спекотного дня можна було охолодитися та більш якісно провести репетиції. Велика вам подяка за те, що ви робите!», – звернувся до молоді міський голова.

Як відмітив Володимир Коваленко, це не просто традиція. Подібні акції – знак вдячності за активну громадську позицію молодого покоління.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.