ДРОГОБИЧ ДЯКУЄ! НАСТУПНА ЗУСТРІЧ – У НОВІЙ КАХОВЦІ!

Нещодавно делегація з Нової Каховки на чолі з міським головою Володимиром Коваленком побувала у Дрогобичі.

Цей візит був насиченим: спілкування з міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою та його командою, подорож містом, відвідування музею Івана Франка, а також грандіозної науково-культурної події – Церемонії вручення Міжнародної премії імені Івана Франка.

Про цю подорож ви змогли дізнатися з газети «Говорить Нова Каховка» ( №10 за 04.09.18) і почути інтерв’ю з міським головою Володимиром Коваленком в ефірі міського радіо на хвилі 100,9 ФМ. Нині новокаховчани ретельно готуються до візиту делегацій Дрогобича і Трускавця до Нової Каховки на день міста.

А днями на ім’я міського голови Володимира Коваленка надійшов лист від міського голови Дрогобича Тараса Кучми, в якому  – слова подяки новокаховчанам за візит і сподівання на зустріч у Новій Каховці:

«Шановний Володимире Івановичу!

Уже третій рік поспіль, 27 серпня, у місті Дрогобичі відбувається неординарний захід – церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка.

До організації цього дійства ми підходимо з великою відповідальністю, адже для Дрогобича це надзвичайна подія, у форматі якої до нас прибуває чимало високоповажних гостей з України та з-за кордону. Щиро сподіваюся, що нам вдалося виправдати надію усіх наших гостей, які відгукнулися на запрошення відвідати Дрогобич.

Нам було дуже приємно, що Ви, пане Міський Голово, очоливши делегацію з міста Нова Каховка, прийняли наше запрошення і прибули у Франковий  край на цю урочисту подію.

Вірю, що у Вас залишаться приємні спогади від перебування у нашому старовинному місті.

Щиро радий, що наприкінці вересня у нас ще раз буде нагода зустрітися та обмінятися досвідом і думками.

З повагою, міський голова Дрогобича Тарас Кучма

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.