ДІТЯМ ХЕРСОНЩИНИ ОПЕРАЦІЇ В ІНСТИТУТІ СЕРЦЯ ПРОВЕДУТЬ БЕЗКОШТОВНО.

В рамках робочого візиту 18 вересня в Херсонську область лікаря-кардіохірурга, професора, директора Інституту серця Бориса Тодурова підписано Меморандум, згідно якого дітей Херсонщини – починаючи від немовлят і до 16-річного віку, які мають серцево-судинні захворювання і потребують хірургічного втручання, будуть БЕЗКОШТОВНО оперувати у Національному інституті серця.

Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я  Херсонської  ОДА Віктор Короленко.

«Ми підписали з ним меморандум, і тепер Херсонська область перша і наразі єдина в країні, діти якої від 0 до 16 років будуть оперуватися у Києві, в Інституті серця, безкоштовно, незалежно від вартості лікування – 200, 500 тисяч. На сьогодні у нас такої можливості не було. Наші діти будуть оперуватися безкоштовно», – повідомив Віктор Короленко.

За його словами, бригада лікарів була в Херсоні один день, оглянули 120 хворих, серед яких і діти. Провели кілька операцій.

Нині на обліку в різних лікувальних закладах Херсонщини стоять близько 20-ти пацієнтів до 16-ти років, яким життєво необхідна операція. Але на яку родини цих дітей не мають коштів. Тепер всі вони будуть прооперовані – незалежно від вартості операції!

Як повідомив Віктор Короленко, у листопаді цього року лікарі з Інституту серця знову приїдуть в Херсонську область.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.