ПОДОРОЖ ДО ДЕЛЬФИНАРІЮ.

Вихованці Новокаховського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів отримали чудовий подарунок: завдяки шефській допомозі депутата Новокаховської міської ради Юрія Власова була організована поїздка до Скадовського дельфинарію.

Ще на святі на початку навчального року Юрій Валентинович запропонував організувати для дітей подорож. Скадовський дельфинарій пішов назустріч нашому зверненню і зробив суттєві знижки на виставу та атракціони.

Отже, 22 дитини у супроводі батьків змогли взяти участь у мандрівці на  комфортабельному автобусі. У Скадовську діти були вражені виступами дельфінів та морського котика, побували у перевернутій домівці, привітались з морем. І діти і батьки отримали масу позитивних емоцій та яскравих вражень.

Ми попросили батьків поділитися своїми відчуттями. Ось лише деякі враження:

Мама Вови К.: «Моя дитина була у захваті від дельфінів. Нам дуже сподобалося! Щиро вдячна за можливість здійснити таку поїздку!».

Мама Олександри В.: «Велика подяка за чудову подорож!Всі були у захваті – і дорослі, і діти. І отримали море яскравих вражень!».

Мама Дмитра С.: «Моїм дітям дуже сподобалося! Вони задоволені – отже і мені радісно. Дякую всім організаторам!».

Для більшості батьків вихованців центру, з огляду на особливі потреби діточок, самотужки подорожувати нелегко. Саме тому, коли була запропонована поїздка, батьки тих дітей, яким дозволив стан здоров’я, залюбки взяли в ній участь. Це не перша подорож. У минулому році за допомогою Юрія Власова діти побували у Миколаївському зоопарку.

Батьки та адміністрація центру реабілітації висловлюють щиру подяку вірному помічнику закладу – депутату міської ради Юрію Валентиновичу Власову за організацію поїздки, а також тим, хто брав у ній участь.

Директор центру О.Олексієнко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.