ВИЇЗНА НАРАДА НА БУДІВНИЦТВІ ЦНАПУ.

Як повідомили в міському відділі капітального будівництва, на зведенні центру надання адміністративних послуг в м. Нова Каховка залито бетоном перші 7 фундаментів під колони.

Розпочато роботи з улаштування зовнішніх інженерних мереж водопостачання та каналізації.

27 вересня у Новій Каховці відбулася виїзна робоча нарада щодо будівництва у Новій Каховці Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). В нараді  взяли участь начальник Департаменту економічного розвитку і торгівлі Херсонської ОДА Андрій Бутрій, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко, представники підрядної  організації – ТОВ «Укрстрой» (керівник Денис Хом’яков).

Учасники  наради побували на об’єкті, обговорили організаційні питання будівництва, пов’язані з дотриманням графіку робіт, термінів введення будівлі ЦНАПу в експлуатацію. Були узгоджені питання проведення щотижневих нарад.

Як нагадала начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, фінансування будівництва ЦНАПу здійснюється за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку – 18 млн. грн.., і міського бюджету Нової Каховки – 2 млн. грн.. Щодо архітектурної привабливості – проект цього об’єкту є одним з кращих в Україні.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.