США передали Україні патрульні катери типу Island (ВІДЕО).

27 вересня, в американському місті Балтимор, штат Меріленд, пройшла церемонія передачі ВМС України двох патрульних катерів класу Island.

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

“Перші два човни класу “Island” стануть ще однією цеглиною в зміцненні військово-морського альянсу між українським та американським народами”, – зазначив глава держави.

Зазначимо, йдеться про 30-метрові катери – Drummond та Cushing. Обидва побудовані 40 років тому, здатні виходити в море при потужних штормах, і виконувати покладені на них завдання у складних умовах, вести вогонь.

Потреба передачі двох озброєних катерів Берегової охорони виникла у зв’язку зі зростанням напруги між Україною та Росією в Азовському морі протягом останніх тижнів. І Україна, і США звинувачують Москву у втручанні в українське судноплавство в регіоні.

“Я впевнений, що ці катери відслужать чудову службу в руках ВМС України. Ці катери є дуже ефективними. Їх персонал може долати при стихійних лихах. Перед тим як вони перейдуть до ВМС України будуть проведені комплексні модернізації. Персонал берегової охорони проведе підготовку і навчання особового складу для цих кораблів перед їх прибуттям в Україну.” – сказав Президент України.

Джерело: 24tv.ua

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.