Найсильніші чоловіки світу – у Новій Каховці.

Напередодні Дня міста, 28 вересня, представники 6 країн зібрались на головній площі Нової Каховки аби визначити найсильнішу команду світу з силового екстриму.

На спортивній арені змагались збірні США, Сполученого королівства (Великобританії), Чехії, Канади, Польщі та України.

Головні претенденти на першість – останні дві команди, які минулого року сперечались за світове лідерство. Формат змагань – командний, вага – до 105 кг.

Теплі слова привітань учасникам на відкритті змагань пролунали від міського голови Володимира Коваленка. Він відмітив, що цього дня до Нової Каховки злетілося багато гостей, і він радий вітати на новокаховській землі видатних спортсменів сучасності. «Спорт – найбільш продуктивна сила з точку зору обєднання націй. Не існує жодних кордонів та розбіжностей. Все лише у нашій голові. Спорт – це сила миру. І нехай мир буде у кожного в душі, а також злагода і порозуміння з самим собою», – відзначив Володимир Коваленко.

Слово взяв і Президент Федерації силового екстриму, член збірної України Валерій Газаєв: «Нова Каховка – маленьке місто в масштабах країни. І раптом змагання світового рівня. Не слід дивуватися. Саме тут відбувався чемпіонат України цього року, який був організований на надзвичайно високому рівні. Тому у нас не було зволікань і ми вирішили подарувати частину цього спортивного свята новокаховчанам».

Чемпіонат проходитиме у 2 етапи. По завершенню першого дня змагань у Новій Каховці лідерство утримують чинні чемпіони Європи – збірна команда України з 17 балами. Склад нашої збірної: харків’яни Андрій Ананьєв та Михайло Ходяков, Олександр Дубовий з Рубіжного та чемпіон України – Валерій Газаєв з Мелітополя.

Їм на п’яти наступає збірна Польщі, в активі якої лише на 1 очко менше. Ще три команди з 8 балами розмістилися на проміжковій третій позиції. Другий етап чемпіонату відбудеться 30 вересня у Мелітополі, де і визначиться пальма першості. Це не перші змагання з силового екстриму на новокаховській землі. Цієї весни у нашому місті відбувся чемпіонат України з цього виду спорту.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.