НА НОВОКАХОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ – ВСЯ УКРАЇНА!

Дев’ятнадцятий «Таврійський ярмарок» відчинив свої двері для мешканців Нової Каховки. Умільці зі всієї України представили на розсуд покупців свої кращі вироби.

Вздовж торгового центру «Фреш» розляглися ятки з ковбасами, медом, солодощами, ароматними напоями, проти яких височили павільйони з сувенірами, одягом та взуттям.

Ярмарок сяяв різнобарвною палітрою і різноманітністю форм виробів гончарства, різьблення по дереву, національної української вишивки, плетіння з соломи і лози, декоративного розпису. Презентували і автомобілі.

                     

Цьогоріч поярмаркувати до Нової Каховки приїхали майже 100 майстрів з 17 областей України: від Дніпропетровщини до Закарпаття, тим самим підтверджуючи дійство як найбільшу виставку-ярмарок Півдня України. До речі, такого масштабу ярмарків нині в Україні лише два – у Сорочинцях та у Новій Каховці. На цьому наголосив міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко на відкритті торгової виставки: «Вже вкотре ми зустрічаємо гостей з усієї України. За цей період змінилося багато чого. І наступного року ми мусимо змінити філософію та стилістику цього ярмарку. Окрім торгівлі, він має наповнитися розважальним контекстом. Почнемо готуватися вже з жовтня», – заявив міський голова.

Організатор святкового ярмарку – директор Агенції Регіонального Розвитку ТОТГ Павло Ярмій – подякував керівництву міста та всім містянам за підтримку таких чудових ініціатив: «Ми організовуємо цей ярмарок для всіх мешканців Нової Каховки для того, щоб була змога отримати насолоду і від якісних товарів, і від спілкування. Ми мусимо об’єднати свої зусилля, аби наше місто розвивалося та щоразу ставало кращим», – відзначив  Павло Ярмій.

Учасників ярмарку та численних покупців привітали гарною концертною програмою колективи міського Палацу культури.

Тож, не баріться. Завітайте на «Таврійський ярмарок». Ви не пожалкуєте! «Таврійський ярмарок» триватиме до 30 вересня 2018 року на виставкових площах торгівельно-розважального центру «Оскар-Фреш».

Свою продукцію вам пропонують товаровиробники з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Івано-Франківської, Львівської, Київської, а також Житомирської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Полтавської, Вінницької, Тернопільської, Кіровоградської, Черкаської і Чернівецької областей.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.