Активна молодь – сильна громада.

29 вересня у Новій Каховці відбувся Форум молодіжних лідерів, який завершив етап підготовки активної сучасної молоді у рамках багатомісячного проекту «Кордон Європи». Ініціативабула впроваджена громадською організацією «Агенція Регіонального Розвитку ТОТГ». Зокрема, керівником ГО Павлом Ярмієм та менеджерами проекту Вікторією Кулаковою та Олексієм Чірковим. Проект здійснений у рамках просування реформ в регіони за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою».

На форум з’їхалось понад 80 учасників з різних куточків України: представники громадських організацій, освітянства, молодь та громадськість. Аби підтримати ідеї молоді на зустріч завітали представники керівництва Нової Каховки – секретар міськради Олександр Лук’яненко та заступник міського голови Володимир Сироватка, а також посадові особи з Берислава. «Нас усіх об’єднує те, що ми бачимо спільне майбутнє. А це майбутнє – за молоддю. Ми готові прикладати максимум зусиль до впровадження найкращих ідей для розвитку нашої громади», – відзначив заступник міського голови Нової Каховки.

Особливим гостем став представник адміністрації з міста-побратима нашого міста Ланчхуті Гела Заідзе. Він зізнався, що радий знову бути у Новій Каховці та відзначив, що історію лідерства можна прослідкувати на прикладі міського голови Володимира Коваленка, який пройшов тривалий шлях від начальника цеху на підприємстві до керманича міста. «Не бійтеся помилятися. Лише здолавши всі труднощі до вас прийде успіх», – звернувся до молоді гість з Грузії.

Свою готовність прийти на допомогу для розвитку молодіжних проектів висловили представник асоціації молодіжних центрів України в Херсонській області Павло Шелухін та проектний менеджер Креативного простору HUBWAY, радник президента Української асоціації студентів Людмила Лук’янова. Вона розповіла як можна поїхати за кордон майже безкоштовно для набуття досвіду, як налагодити роботу громадської організації чи молодіжної ініціативи та презентувала безліч корисних лайфхаків аби зробити своє життя цікавим та повним вражень.

Керівник проекту «Кордон Європи» Павло Ярмій представив учасників та запросив до слова спікерів, які з нуля створили масштабні молодіжні проекти та фестивалі. Вони досягли значних висот у своїй кар’єрі та поділилися як згуртувати навколо себе великі команди та стати їх лідерами. Серед них – Максим Черкашин, який є співзасновником міжнародного музичного фестивалю «Файне місто» і консультантом ТРВ «Асоціації міст України», а також Анна Вишнякова – віце-президент міжнародної європейської громадської організації «Еuropeanunion of Jewish Students», наразі працює у Міністерстві закордонних справ.

У презентації проекту «Кордон Європи» взяли і безпосередні його учасники – молоді лідери Станіслав Емайкін, Ліза Бут, Марія Д’яченко, Надія Соколенко, Іра Сливканич, Радіон Дичок. На розсуд присутніх вони представили власні проекти та розповіли на якому етапі перебуває їхнє втілення. По завершенню конференції учасники форуму перемістилися до нещодавно відкритого молодіжного центру «Clever Club», де взяли участь у панельних дискусіях та воркшопах. Там вони дізналися про можливості просування своїх проектів, створення власного фестивалю, ознайомились з міжнародними програмами для студентства та молоді. У перервах між інформаційним насичення учасники форуму долучалися до святкування Дня міста. Зокрема, разом з міським представництвом була відкрита скульптура «Нова Каховка – це Європа».

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.