«НАМ ПОТРІБНО ЗШИВАТИ КРАЇНУ».

Заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь особливо радів підписанню угоди про співпрацю між Дрогобичем і Новою Каховкою, адже він родом з Дрогобича, а нині його життя пов’язано із Херсонським краєм: «Дрогобич рідне мені місто, Нова Каховка – близьке, бо тривалий час працюю на Херсонщині. Радий, що ці міста стали побратимами. Думаю, це яскравий приклад того, як змінюється наша держава щоденно. Ми всі прагнемо, щоб в Україні настав мир. Люди сьогодні хочуть вільно подорожувати всією Україною, і скрізь відчувати себе вдома. Радо вітаю цей яскравий приклад, який продемонстрували міські голови, вияв їх прагнення бути прикладом для тих, хто вагається – де є Україна, а де – інші території. Нинішня подія – яскрава відповідь скептикам і критикам, які вважають, що Україна не може бути цілісною. Згоден зі словами міського голови Нової Каховки, що сьогодні багато залежить від нас самих. Влада має давати напрямки розвитку і забезпечувати їх фінансово. А розвиток можливий в тих містах, де люди цього хочуть і активно цьому сприяють своїми діями. Всього можна досягти, якщо будемо спільно це робити».

Ініціатор єднання двох міст Західної і Південної України – депутат обласної ради Віктор Помазнюк – пригадав розмову, з якої почався шлях двох міст назустріч: « Під час цієї розмови Володимир Коваленко сказав: «Нам потрібно зшивати країну». Своє ставлення до сьогоднішньої події я висловив у зверненні до міських голів та депутатів обох міст. Ця подія важлива для Нової Каховки і Дрогобича. І надважлива – для всієї України. Сьогодні Південь і Захід України стали на крок ближчими один до одного. З цим я нас всіх вітаю!».

Відтепер Нова Каховка і Дрогобич – міста-побратими. Віримо, що підписання Угоди стане не лише офіційним закріпленням співдружності, але й наповниться реальним змістом у співпраці територіальних громад.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.