НОВА КАХОВКА І ДРОГОБИЧ: ШЛЯХ ДО ЄДНАННЯ УКРАЇНИ.

28 вересня Нова Каховка урочисто зустріла гостей – до міста на запрошення міського голови Володимира Коваленка завітали делегації з Дрогобича і Трускавця на чолі з міськими головами Тарасом Кучмою і Андрієм Кульчинським. Гості зранку здійснили екскурсію містом,  відвідали підприємство «Дім марочних коньяків «Таврія», оглянули споруду Каховської ГЕС, міський парк, були присутніми на відкритті Чемпіонату світу зі силового екстриму.

Та найважливіша, доленосна для Нової Каховки і Дрогобича подія цього дня відбулася у міському Палаці культури: в урочистій атмосфері у залі, де зібралися представники громад Нової Каховки і Дрогобича, міські голови обох міст підписали Угоду про співпрацю. Нова Каховка і Дрогобич стали містами-побратимами!

Свідками цієї важливої події були заступник голови Херсонської ОДА Андрій Балонь – для нього Дрогобич – це рідне місто, а також депутат Херсонської обласної ради Віктор Помазнюк – ініціатор співдружності двох українських міст, міський голова Каховки Андрій Дяченко, представники депутатського корпусу Нової Каховки, керівники підприємств, установ та організацій міста. Офіційну церемонію розпочали спільним виконанням Державного Гімну України.

спільні риси. Дрогобич – на Правобережжі України, поруч з Європейським Союзом. Нова Каховка – на лівому березі Дніпра, поблизу окупованого Криму. Дрогобич – одне з найстаріших міст України, Нова Каховка – одне з наймолодших. Та, незважаючи на відмінності, спільна мета обох міст – добробут громадян, шанування традицій, повага до української землі, прагнення розвитку країни і  успішного мирного життя громад.

Про це говорив, звертаючись до свідків доленосної події, міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко: «Ще до травня цього року ми жили своїм життям. Після зустрічі з Віктором Анатолійовичем Помазнюком змінився хід історії Нової Каховки і Дрогобича. Ми зрозуміли, яка відповідальність покладена на наші міста і які дії можуть зробити Україну щасливою. Легко пред’являти претензії центральній владі. А чи варто? Давайте за свої міста нести відповідальність. І сьогодні народна демократія робить впевнені кроки. Поспішаючи на запрошення до Дрогобича у серпні цього року, ми з членами ново каховської делегації подолали понад тисячу кілометрів, побачили всю Україну. Та в різних куточках країни люди мріють про однакове – мирне, щасливе життя на рідній землі. Ніхто і ніколи не зможе нас роз’єднати. І сьогоднішнє дійство стане підтвердженням цьому. В цьому спільному прагненні єднання ми зробимо важливі кроки для зміцнення України».

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.