«ВДЯЧНІСТЬ УЧНІВ – НАЙКРАЩА НАГОРОДА».

У першу неділю жовтня відзначається Міжнародний день вчителя. Напередодні, 3 жовтня Нова Каховка вітала педагогів міста.  Представники всіх шкільних, дошкільних та позашкільних закладів завітали на урочистості до міського Палацу культури. У фойє народний депутат Іван Вінник та його помічники вручили кожній жінці по розкішній троянді з нагоди свята.

Святковий настрій вчителям подарували юні таланти Нової Каховки – чиїсь старанні яскраві вихованці. Музичний дарунок педагогам зробив випускник 2005 року Ігор Рога.

Кожен з нас має завдячувати своєму Вчителю, який допоміг відкрити простори важливих знань, що стали надійними сходинками у житті. Частіше згадуйте про них, спілкуйтесь, поспішайте за порадою. Бо коли закінчиться їх земне життя – залишиться тільки пам’ять. Присутні у залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять  всіх вчителів, яких вже немає серед нас.

А потім лунали слова вдячності і поваги. Володимир Коваленко пригадав роки свого шкільного і студентського життя, своїх вчителів, яким дякує за всі успіхи і досягнення. Зізнався: з самого ранку поспілкувався з дорогими серцю людьми – своїми вчителями. «Йшов зранку осіннім парком. Падало листя. А я згадував тих, хто мене кожного дня ставив на ноги – з першого класу. Сьогодні привселюдно хочу бути вдячний їм – і живим, і тим, кого вже немає. І всім вам – людям, які все своє життя відділи служінню дитині. Тому я сьогодні перед вами, щоб сказати: що б не було, ми завжди знайдемо вихід. Бо ми – однодумці. Я радий вам служити: з депутатським корпусом, з виконавчим комітетом. Особливо в цьому році, коли нас кинули в певну систему випробувань. Та що б там не було, вважаю, що ми гідно вийшли з цієї ситуації. Вчора вам була перерахована зарплата. Повірте, отримати її було непросто. Та не про це сьогодні мова. Ви заслужили на те, щоб про вас піклувалися. Бо в основі кожної професії лежить початок від учителя. Щасливий вчитель – в досягненнях своїх учнів. І я прошу в Бога для кожного з вас щасливої долі».

Володимир Коваленко разом з виконавчим директором Благодійного фонду Ігоря Колихаєва – Геннадієм Лагутою  вручили педагогам міста Грамоти, квіти і цінні подарунки від Фонду.

Поздоровила колег начальник міського відділу освіти Оксана Якубова. Разом із Геннадієм Лагутою  за самовіддану працю в системі освіти і  особистий внесок у справу навчання і виховання дітей вони вручили педагогам Грамоти відділу освіти, квіти і цінні подарунки від Фонду.

Геннадій Лагута від керівника Благодійного фонду – Ігоря Колихаєва, привітав вчителів: «Ваша професія – це зразок любові до людей і мудрості. А ваша щоденна праця – шлях до дитячих сердець. Дякую вам за це. Здоров’я вам і вашим родинам, успіхів, добробуту і миру у ваші домівки. А найкращою нагородою у вашому житті нехай стане вдячність ваших учнів. Щоб вони завжди пам’ятали людей, завдяки яким досягли успіхів у житті».

Геннадій Лагута звернувся до вчителів, як до колег, адже сам за першою освітою – педагог, закінчив фізико-математичний факультет. Він повідомив: у переддень дня вчителя, 5 жовтня, кожен із 657 вчителів міста отримає подарунки від Благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Привітав вчителів і депутат Верховної ради Іван Вінник. В особі начальника міського відділу освіти Оксани Якубової він привітав всіх освітян розкішним букетом троянд. Побажав здоров’я і професійних успіхів, і зазначив – опікуватися закладами освіти продовжить і надалі. За словами народного депутата, вже у цьому році новенькі вікна отримає Будинок дитячої творчості.

Із особливим грузинським колоритом привітав освітян гість Нової Каховки, представник грузинського міста-побратима Ланчхуті, заступник міського голови Ланчхутського муніципалітету Гела Зоїдзе. Він передав найкращі побажання від вчителів та керівництва Ланчхутського муніципалітету. І нагадав: у 2010 році Нова Каховка і Ланчхуті підписали угоду про співпрацю двох міст і стали містами-побратимами – з того часу співпрацюють в різних галузях – економіки, освіти, культури. «Тому для нас дуже важливо привітати сьогодні новокаховських вчителів», сказав поважний гість з Грузії. Гела Зоїдзе вручив начальнику міського відділу освіти Оксані Якубовій букет квітів. А також передав вітання профспілкам новокаховської освіти від їхніх колег у Ланчхуті.

Освітян привітала і голова вільної профспілки працівників освіти Тамара Захарченко. Вона вручила грошові винагороди активним педагогам, які відстоюють інтереси працівників освіти.

Від народного депутата України Івана Вінника всі жінки – учасники урочистостей отримали по розкішній троянді, а також змогли подивитися святковий концерт народних аматорських вокальних колективів Великоолександрівського районного Будинку культури.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.