«У ЛАНЧХУТІ ДОСІ ПРАЦЮЄ ОБЛАДНАННЯ, ВИГОТОВЛЕНЕ НА ЗАВОДІ «СОКІЛ»!

На позачерговій сесії Новокаховської міської ради побував гість з Грузії, міста-побратима Нової Каховки –Ланчхуті, заступник голови Ланчхутського муніципалітету Гела Зоїдзе. Міський голова надав поважному гостю слово. Тож, звертаючись до депутатів, Гела Зоїдзе сказав: «Дуже радий бути у вашому місті, бути присутнім на вашій сесії – це честь для мене. Хочу передати найкращі побажання від керівників Ланчхутського муніципалітету та жителів району».

Гела Зоїдзе розповів про рідне місто, про те, як формуються органи місцевого самоврядування в Грузії. І висловив побажання подальшого знайомства депутатів Нової Каховки і Ланчхуті.

Грузинський гість поділився враженнями від участі у святкування Дня міста у Новій Каховці, висловив захоплення від участі у Форумі молодіжних лідерів, який проходив у Новій Каховці наприкінці вересня цього року. Зазначив: молоде покоління –це надія кожного регіону, кожного міста. Це найбільш активні мешканці, які здатні народжувати і втілювати в життя нові прогресивні ідеї, проекти. Гість з Ланчхуті розповів про угоди між Грузією та Євросоюзом, а також з Китаєм, США. Про перспективи створення спільного виробництва і виготовлення сучасних товарів, які будуть користуватися попитом. Великі надаї Грузія покладає на співпрацю з Україною. Так саме, як Ланчхуті – з Новою Каховкою.

«Ми цінуємо співпрацю Ланчхуті і Нової Каховки, сказав, звертаючись до ново каховських депутатів, Гела Зоїдзе. – Перші угоди між нашими містами ми підписали під час інвестиційного форуму у 2009 та 2010 роках. У 2015 році ми продовжили нашу співпрацю. Дуже вдячний за ваш гостинний прийом. З міським головою Володимиром Коваленком ми знайомі вже 32 роки – завдяки заводу «Сокіл». Те обладнання, яке ми замовляли на заводі «Сокіл» для переробки чаю, працює в нас і досі! І ми прагнемо, щоб ця та інша продукція Грузії ближчим часом потрапила до магазинів Нової Каховки.

Зараз ми узгоджуємо дату приїзду новокаховської делегації до Ланчхуті. В Грузії відбудеться Міжнародна конференція, в якій візьмуть участь представники бізнесу, підприємці Нової Каховки. Наші спільні проекти матимуть успіх».

Гела Зоїдзе побажав депутатам міської ради успіхів, прийняття важливих для міста рішень, здоров’я, щастя і миру. І висловив сподівання на подальшу результативну співпрацю двох міст-побратимів – Нової Каховки і Ланчхуті.

Щоразу, перебуваючи у Новій Каховці, представники Ланчхуті обов’язково відвідують міський Парк Слави. Щоб вклонитися могилам загиблих воїнів, вшанувати їх пам’ять. Цього разу після сесії Гела Зоїдзе разом з міським головою Володимиром Коваленком, секретарем міської ради Олександром Лук’яненком, депутатами міської ради знову прийшли до міського Парку Слави. Поклали квіти до Вічного вогню і у глибокій тиші постояли біля місць поховання тих, хто боронив українську землю. На її захист тоді встали бійці багатьох національностей. Були серед них і мешканці Грузії.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.