МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН.

8 жовтня міський голова Володимир Коваленко провів особистий прийом громадян, на якому було розглянуто близько сорока звернень – як особистих, так і колективних.

Переважна більшість з них – прохання про надання матеріальної допомоги на лікування онкозахворювання.

Були звернення від мешканців, які опинилися в скрутному становищі і не можуть самостійно подолати життєві труднощі.

По допомогу звернулася родина переселенців, які переїхали до Нової Каховки з Волновахи: сину-інваліду 2-ї групи – необхідне термінове лікування. До проблем зі здоров’я додалися і побутові: родина не має  дров, щоб обігріти будиночок.

Мешканці гуртожитку звернулись з  прохання вгамувати сусідів, які все частіше напідпитку ведуть себе агресивно і байдужі до бажання сусідів навести порядок в місцях загального користування.

Кілька звернень стосувалися призначення субсидії. В одному випадку мати, що проживає одна, не може отримати субсидію, бо дочка, яка прописана в квартирі, тривалий час мешкає за кордоном. Як повідомила начальник УПСЗН Олена Стоянчук, дійсно, в такому випадку субсидію призначити не можуть. Це стане можливо лише тоді, коли донька випишеться з квартири.

В іншому випадку – самотня мати з дитиною також не змогла отримати субсидію, бо прописані в квартирі родичі вже багато місяців з нею не проживають. Про себе не повідомляють, тому надати документи щодо їх місця перебування жінка не може. А тому, згідно з новими правилами, не може розраховувати на субсидію. А це для неї – критична ситуація, адже, виховуючи дитину сама і маючи мізерний дохід, жінка ризикує потрапити у боргове коло, з якого самотужки навряд чи вибереться. У відчаї молода мати просила допомоги у міського голови.

Кілька питань стосувалися ремонту внутрішньо квартальних проїздів, а також покрівлі будинків – особливо старої частини міста. Там, де мешканці – переважно люди похилого віку, нереально зібрати кошти на ремонт. Тож звернулися до міського голови по допомогу. Володимир Коваленко пояснив: в цьому році довелося знімати кошти, передбачені на цілу низку реконструкцій та ремонтів, щоб направити їх на виплату боргів по заробітній платі вчителям та лікарям. Що стосується ремонту доріг – першочерговим об’єктом на сьогодні є вул. Дружби. Після завершення там робіт можна буде говорити про ремонт доріжок у кварталах.

Прийом зазвичай не дуже щедрий на подяки. Мешканці міста переважно приходять з проблемами і проханнями про допомогу. Однак цього разу фіналом прийому став візит мешканки будинку №10 по вул. Героїв України Нелі Миколаївни Скаліч. Від усіх жителів будинку вона висловлює найщирішу подяку за благоустрій прибудинкової території та облаштування освітлення вулиці –  працівникам КП «Екосервіс» і керівнику Василю Нікуліну та працівникам КП «НК ШЕУ» і керівнику Анатолію Гуртовому.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.