ПОБАЖАЛИ УСПІШНОЇ СЛУЖБИ.

05 жовтня о 10 годині ранку в міському Парку слави пройшли щорічні урочисті проводи в армію молодих хлопців. Побажати призовникам успішної служби прийшли керівництво міста, керівники підприємств та установ, громадських організацій, студентська молодь. 

Звертаючись до майбутніх захисників, міський голова Володимир Коваленко побажав їм гартувати справжні чоловічі якості захисника, успішної служби і запевнив – тут, в рідному місті, на них чекають. Тож щоб не забували надсилати звісточки про себе рідним і коханим.

Військовий комісар Нової Каховки, підполковник Дмитро Самойлов  оголосив наказ про призов до строкової військової служби  та зазначив: «Служба в армії – це почесний обов’язок кожного громадянина, це школа мужності, хоробрості, особливе гартування волі та характеру, що залишається у людини на все життя. Бажаю, щоб цей час пройшов для вас із користю, щоб ви збагатились новими знаннями і  справжньою солдатською дружбою».

Голова громадської ради при виконкомі  Лариса Житченко та секретар Новокаховської єпархії,  протоієрей Миколай у свою чергу сказали напутні слова та побажали новобранцям та їхнім сім’ям всього найкращого. Протоієрей Миколай благословив призовників і разом з міським головою Володимиром Коваленком вручив їм пам’ятні подарунки.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.