ДОПОМОЖЕ «СИЛА ПРАВА».

У 2015 році було засновано незалежну громадську організацію «Сила права». На даний момент в мережі  руху знаходяться 25 юридичних офісів у 22-х регіонах України.

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Громадяни, які постраждали від злочинних дій Російської Федерації в Україні, мають право на безкоштовну консультацію та правову  допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається наступним категоріям громадян:

– родинам загиблих військовослужбовців;

– військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми;

– військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні;

– вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей;

– громадянам, які втратили особисте майно.

Звернутися за допомогою та отримати консультацію можна у найближчій приймальні громадського руху «Сила права», яка знаходиться за адресою вул. 200 років Херсона, 38, корпус 5,  м. Херсон, або за телефоном 050-477-34-44.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.