МУЗИКА В ДУШІ І В СЕРЦІ.

Минулого четверга у дитячій музичній школі №1 відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня музики.

Розважали і дивували гостей своєю творчістю талановиті вихованці: Матвій Ющенко, Анастасія Омельченко, Анастасія Щуцька, Марія Жаркова,  Анастасія Лисенко, Катерина Дядіова, ансамбль скрипалів.

На святі лунали щирі оплески, поздоровлення та побажання. Завітали і поважні гості: міський голова Володимир Коваленко та начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна.

Директор дитячої музичної школи Катерина  Козлова привітала всіх зі Святом музики – особливо викладачів та їх вихованців, висловила надію, що музика завжди жила, живе і буде жити та не згасне марно у людській свідомості.

Палкий прихильник музики міський голова Володимир Коваленко теж привітав майстрів музичного мистецтва: «Музика – це вічне. Вона поєднує в собі все. Вона відображає реальний стан речей і в природі, в будь-яку пору року – зима, весна, літо чи осінь, і в настрої людини: зла вона чи добра, засмучена або весела. Я абсолютно щаслива людина, бо я чую музику, я її сприймаю, а значить – живу. Бажаю всього найліпшого тим, хто з музикою на «ти»».

Фінал свята прикрасили подарунки.  Дітлахи отримали солоденьке від Благодійного фонду, чудова скульптура на музичну тематику стала подарунком для колективу закладу.

Редакція приєднується до вітань і бажає читачам завжди слухати і чути музику, наповнювати нею свою душу, і вона зробить ваше життя гармонійним і буде з вами в усі часи.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.