ОСВІТЯНИ ВДЯЧНІ ЗА ПОДАРУНКИ ВІД ФОНДУ.

У першу неділю жовтня Україна відзначалось чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. Адже все в цьому житті починається з хорошого вчителя.

Урочистості з нагоди Дня учителя відбулися 4 жовтня в Новій Каховці в міському Палаці культури.

До привітань з нагоди професійного свята  освітян  приєднався і Благодійний фонд Ігоря Колихаєва:

«Шановні педагоги! Вкладаючи знання, вміння і навички в учнів та вихованців, ви створюєте фундамент майбутньої України. Бажаю вам отримувати задоволення від роботи, нехай кожен ваш випуск викликає гордість, а випускники стають справжніми громадянами нашої країни, готовими розвивати її і робити найкращою і прогресивною», – звернувся до новокаховських вчителів директор Благодійного фонду Геннадій Лагута.

На сцені заслуженим вчителям були вручені грамоти від міського голови та відділу освіти, а також цінні подарунки від фонду Ігоря Колихаєва- побутова техніка.

У ході урочистостей  міський голова  Володимир Коваленко  відзначив, що Благодійний фонд Ігоря Колихаєва надає підтримку  в тій частині освітнього процесу, яку за рахунок міського бюджету виконати було б дуже складно.

Долучилася до його слів і начальник відділу освіти Новокаховської міської ради Оксана Якубова, яка акцентувала, що  депутат обласної ради Ігор Колихаєв приділяє багато уваги  та підтримує не лише заклади освіти  Нової Каховки, а й  опікується дошкільними закладами.

Нагадаємо, що  01 вересня 2018 року всі навчальні заклади Нової Каховки були вдячні Благодійному фонду Ігоря Колихаєва за подарунки, які були необхідні саме кожній школі.

Наприкінці урочистостей  5 жовтня, з нагоди Дня вчителя, кожен педагог з усіх 14 шкіл  Нової Каховки і Таврійської школи –  інтернату отримав приємні подарунки від  Благодійного фонду Ігоря Колихаєва.

Керівники навчальних закладів висловлюють подяку Фонду за турботу про освітян міста.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.