«КОЗАЦЬКІ НАСНАГИ» – СИЛА І ВПРАВНІСТЬ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ (ВІДЕО).

11 жовтня на території Новокаховського професійного електротехнічного ліцею пройшов другий за рахунком, але не останній за значенням обласний захід –  патріотично-спортивні ігри «Козацькі наснаги», за програмою яких дужі команди молодих хлопців із професійно-технічних навчальних закладів Херсонської області змагалися і доводили всім свою силу, спритність, кмітливість та мужність.

Участь у заході взяли студенти Вищого професійного училища № 2 (Херсон), Херсонського професійного суднобудівного ліцею, Білозерського професійного технічного училища № 6, Новокаховського професійного електротехнічного ліцею, Новокаховського ПТУ № 14, Новокаховського вищого професійного училища, Професійно-технічного училища № 22 (Велика Лепетиха), Архангельського професійного аграрного ліцею, Чаплинівського професійного аграрного ліцею, Херсонської державної морської академії, Каховського професійного аграрного ліцею.

Директор Новокаховського професійного електротехнічного ліцею Олександра Василівна Карпенкова звернулася до присутніх з привітальними словами: «Всім доброго дня! Я щиро від всього серця вітаю Вас у стінах нашого закладу. Сьогодні тут зібралась краса та гордість наших професійно-технічних установ. І я сподіваюсь, що сьогоднішній захід стане святом для всіх Вас, святом мужності, козацької наснаги, здоров’я та спорту. Бажаю всім показати добрі результати, зичу перемог і маю надію, що напередодні Покрови Пресвята  Богородиця захистить нас і подарує нам мир, злагоду, щастя і затишок в оселях. Нехай Вам щастить, з Богом, і щоб Ви всі отримали кращі нагороди і були кращі серед кращих, бо Ви такі є і Ви того варті. Зі святом!».

Під виконання Гімну України відбулося урочисте підняття Державного прапора, яке здійснювали чемпіон області з легкої атлетики Данило Бобков та кандидат в майстри спорту, багаторазовий чемпіон України з метання молота, Чемпіон світу 2018 року в Марокко Данило Федоров.

На подію завітали почесні гості: міський голова Володимир Коваленко, керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко,  голова Громадської ради Лариса Житченко, заступник голови Громадської ради Віталій Задирко, майстер спорту, Заслужений тренер України з боксу, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, суддя міжнародної категорії, Почесний громадянин Нової Каховки Василь Царіков, отаман, генерал-полковник козацтва Олег Черемисюк, головний осавул округу, генерал-майор козацтва Леонід Леонтьєв, а також не менш важливі особи – судді змагань. Головний суддя Олександр Дуденко представив учасникам козацьких змагань відомих спортсменів, чемпіонів, наставників, серед яких  – Владислав Піскунов, призер чемпіонату Європи та світу з метання молота, Заслужений тренер України, учасник Олімпійських ігор в Афінах та Сіднеї; Петро Федоров, чемпіон України з сав-спорту, майстер спорту з настільного тенісу; Дмитро Горбенко, майстер спорту з боксу; Дмитро Карпенчук, чемпіон світу та Європи з гирьового спорту, Норік Бражнян – боротьба на пасках; Вадим Корнійчук, майстер спорту, тренер з гандболу. Всіх учасників та гостей вітали творчими номерами викладачі і студенти НКПЕТЛ

, відео 1.

«Козаки» завзято та наполегливо боролися у підійманні гир, армрестлінгу, підтягуванні на турніку, бою на пасках, метанні довбні у довжину, перетягуванні канату тощо.

Після запеклої 4-годинної битви суддівський склад та «пані удача» визначили переможців. Лідером змагань стала команда «козаків» Новокаховського вищого професійного училища (директор Микола Зальвовський). На другому місці – команда Новокаховського ПТУ №14, третє місце поділили команди Вищого професійного училища №2 з Херсона і Новокаховського професійного електротехнічного ліцею. Команда Новокаховського ліцею стала лідером у кількох видах змагань: виборола першість у підтягуванні на перекладині і в метанні довбні, друге місце посіла у підніманні казана.

Чудові результати! Вітаємо новокаховські команди! Вони вкотре підтвердили чудову фізичну підготовку, наполегливість під час змагань і  прагнення до перемоги!

На змаганнях побував Олександр Дорогокуп

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.