НАГОРОДЖЕННЯ ЗАХИСНИКІВ ВІДЗНАКОЮ ПРЕЗИДЕНТА.

З нагоди Дня Захисника України під час мітингу біля скульптурної композиції на проспекті Перемоги відбулося нагородження новокаховчан – учасників АТО. З цією подією бійців привітав військовий комісар міста, підполковник Дмитро Самойлов.

Міський голова Володимир Коваленко та військовий комісар Новокаховського військового комісаріату підполковник Дмитро Самойлов вручили нагороди учасникам АТО. Указом Президента України від 17 лютого 2016 року №53/2016 відзнакою «За участь в антитерористичній операції» нагороджені:

1. Лейтенант Волченко Ярослав Вадимович
2. Майор Дєдусь Іван Володимирович
3. Старший солдат Ковальський Владислав Сергійович
4. Капітан Лемешев Іван Андрійович
5. Старший солдат Мохнюк Сергій Іванович
6. Старший лейтенант Наумов Олександр Володимирович
7. Майор Осадчук Ярослав Олександрович
8. Молодший сержант Пальчик Борис Борисович
9. Лейтенант Пилипов Артем Юрійович.

Зі святом новокаховчан привітав також заступник командира 57-ї окремої мотопіхотної бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Андрій Зборчий.

За роки проведення АТО наше місто зазнало трагічних втрат. Героїчно загинули, захищаючи Україну: Сергій Підгорний, Віктор Галета, Денис Перепилиця, Олег Гребінський, Роман Гавриленко, Валерій Вахненко, Василь Артамкін. Хвилиною мовчання новокаховчани вшанували пам’ять загиблих. За пропозицією міської влади та ветеранів АТО були покладені квіти до могил загиблих земляків. Це зробили військові зенітно-ракетного дивізіону.

А учасники мітингу вшанували пам’ять всіх, хто в різні роки віддав своє життя, захищаючи Україну, і хто, піднявшись нині, поліг у бою. І поклали до підніжжя скульптурної композиції корзини та букети живих квітів.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.