ЩЕДРИЙ ЯРМАРОК – УКРАЇНСЬКА ТРАДИЦІЯ!

«На українське свято просимо всіх вас», – закликали чарівні ведучі – вихованці ЗОШ №7. – В Україні здавна існує звичай: коли зібрали врожай багатий – нести його на ярмарок продати. Традиції народні ми не забуваємо! На ярмарок сьогодні разом завітаємо! Шановні гості! Любі мами й тата! У школі – ярмарок! У школі нині свято!».

А тим часом на шкільному подвір’ї вже панувала ярмаркова атмосфера: святково прибрані столи були заставлені смакотою: улюблені українцями вареники, пиріжки та пироги, тістечка, різноманітна випічка та напої. Прикрасили ярмарок запальні танці і пісні учнів школи: хореографічного колективу «Ритмікс» (керівник Лілія Пономаренко).

Ярмаркове свято відвідали міський голова Володимир Коваленко, заступник міського голови Таврійська Леонід Марчук, секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв, начальник міського відділу освіти Оксана Якубова, керуюча справами Таврійського виконкому Наталія Левченко, генеральний директор ПАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» Анатолій Подофа, депутат Новокаховської міської ради Наталія Марченко.

Директор школи Лілія Гришагіна привітала всіх, хто підготував яскраве ярмаркове свято, і хто завітав на нього. І нагадала – ярмарок у школі проходить вже шостий рік поспіль! «Дякую вчителям, батькам, які долучилися до підготовки ярмарку. Половина зібраних коштів піде на благоустрій класів. А друга половина – на придбання телевізора до кабінету хімії».

«Доброго дня, мої добрі друзі. Я щоразу радію запрошенню від вас, бо до вашої школи завжди поспішаю із задоволенням, – сказав, вітаючи колектив школи, вихованців та їх батьків, міський голова Володимир Коваленко. – Наші зустрічі щирі, відверті. Спасибі всім, хто розуміє українські традиції, і те, чим український народ багатий і що робить його знаним у світі. В ці дні ми святкуємо важливі українські свята – День Захисника України, День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці. Святкуйте, ярмаркуйте і пам’ятайте: українські традиції мають тисячолітній відлік! Їх потрібно берегти. Дякую колективу школи за те, що ви любите рідну землю, що добрими справами прославляєте Україну. А я готовий підійти до кожного столу».

Секретар Таврійської міської ради Андрій Хахалєв передав вітання від міського голови Таврійська Миколи Різака, подякував директору школи, всьому колективу, школярам та їх батькам за участь в ярмарку. «Приємно, що цей захід не просто прижився, а набирає обертів. Всім гарного настрою і вдалого виторгу».

 Начальник міського відділу освіти Оксана Якубова нагадала, що років 16 назад в усіх 14-ти школах Новокаховської міської ради зародилася чудова традиція – її започаткували у СЗОШ №8. «І тепер кожного року в кожній школі проходять ярмарки!», – з радістю нагадала Оксана Якубова.

Поважні гості перерізали символічну стрічку – і на ярмарку загуло, як у вулику!

Біля кожного столу жваво пропонували смачні страви, переконували гостей, що саме тут вони знайдуть найсмачніше! А гості не скупилися – купували, куштували, дякували!

Дотримав слова і міський голова Володимир Коваленко: він не пропустив жодного столика, на кожному придбав смачні ярмаркові страви, пригощав ними дітей і дорослих, а також накупив більше десятка пакунків солодощів, якими потім пригостив всіх працівників Новокаховського міськвиконкому.

Ярмарок у ЗОШ №7 був щедрим, веселим, яскравим. На ньому кожен знайшов собі страву до смаку і відпочив із задоволенням. Подарунок зробила і природа – подарувала сонячну безхмарну погоду, при якій і ярмаркується краще!

Дякуємо дружньому колективу ЗОШ №7 і особисто – директору школи Лілії Володимирівні Гришагіній – за чудове свято, і бажаємо успішного продовження українських традицій в наступні роки!     

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.