«АГРОКОЛЕДЖ» – ЯК КОДОВА ФРАЗА УСПІХУ».

Ювілейну дату свого заснування відзначив 5 жовтня ВСП «Новокаховський коледж Таврійського ДАТУ», або як його звикли називати новокаховчани – агроколедж. Святкування відбулося у стінах рідного закладу. З самого ранку студенти закликали всіх гостей на екскурсії, фотосесії та до дружнього спілкування. Свято продовжила урочиста зустріч у залі агроколеджу. Сюди завітали поважні гості – керівники та представники споріднених вишів, підприємств, керівництво міста, випускники минулих років, нинішні викладачі і студенти закладу.

Зворушливою і щирою була атмосфера зустрічі від самого початку. Присутні у залі були схвильовані піснею, яку виконали колишні викладачі  – їх виступ зустріли тривалими оплесками. Із вдячністю згадували цілу плеяду яскравих педагогів закладу, які вже пішли з життя. Їх фото змінювали одне одного на екрані, а присутні піднялися, щоб хвилиною мовчання вшанувати світлу пам’ять педагогів.

Всіх, хто прийшов разом із колективом закладу відзначити 65-річний ювілей, привітав директор Геннадій Іванович Іванов: «Ми раді бачити всіх у цій залі. Зустріч сьогодні – зустріч поколінь, друзів та близьких. Звертаючись до випускників різних років, хочу сказати: «Бережіть себе. Перед вами стоїть завдання – разом зустріти і наступні ювілеї!» У нас все буде добре!».

На атмосферу, що панувала у закладі від самого ранку, звернув увагу і міський голова Володимир Коваленко, вітаючи ювілярів: «Коли я підходив до навчального закладу, мав змогу спостерігати за такою картиною: біля гуртожитків зібралися теперішні студенти, а ближче до коледжу стояли студентські вікові групи. Їх об’єднувало спільне: вони дружньо розмовляли та щось згадували з усмішкою на вустах. І здавалося, якщо б сонця на небі не було, тут би було світло та щиро від цих усмішок, цього загального настрою. Український народ завжди славився міцною родиною, сім’єю. Сьогодні всі прийшли додому. Туди, де залишили юнацькі роки, отримали знання і вирушили у життя. Де б ти не був, повернення додому – завжди свята та чиста миттєвість. Саме тому цього дня у  залі  закладу так затишно…

Я зустрічаюся з багатьма вашими випускниками, які зараз працюють по всій області і за її межами. Коли вони кажуть, що вчилися в агроколеджі –  це звучить, як кодова фраза. Вони одразу свої! Хочу подякувати колективу коледжу та всім студентам за активну і постійну підтримку у прагненні розвитку нашої громади. За те, що берете участь у міських заходах. За те, що завжди гідно підтримуєте позитивний імідж міста… Сьогодні відчувається дефіцит професій, яким навчають у вашому навчальному закладі. Тож ваші спеціалісти нині дуже потрібні! Успіхів вам! Зі святом!». Міський голова вручив Грамоти і подарунки викладачам агроколеджу.

З особливим хвилюванням зверталася до колективу голова Громадської ради Лариса Житченко: «Я надзвичайно хвилююся – адже я повернулася до рідних стін! Знайомі зали, кабінети. Мій рідний технікум, куди я прийшла ще зовсім юною та влилася у колектив. Тут завжди працювали люди, які знають свою справу. Справжні професіонали, які своєю любов’ю та знаннями дали мені путівку у доросле життя. Я дуже вдячна всім викладачам, низький вам уклін! Де б я не працювала, моє серце було тут, з педагогічним колективом». Лариса Житченко розповіла: до неї як до голови Громадської ради  звернулися працівники пологового відділення міської лікарні – терміново був потрібен прилад для новонароджених. Було оголошено збір коштів, і  надзвичайно приємно, що перші кошти надійшли саме від працівників агроколеджу. Зі словами вдячності за такий вияв людяності Лариса Житченко вручила Подяку директору Геннадію Іванову.

Голова міського комітету профспілки працівників АПК Тетяна Мариненко привітала колектив з ювілеєм та днем працівників освіти. Вона вручила директору Геннадію Іванову Почесну грамоту і Відзнаку «За розвиток соціального партнерства». А також грошові винагороди викладачам.

Побував на ювілейному святі і проректор ТДАТУ Олександр Скляр – він зачитав привітального листа від ректора ТДАТУ Володимира Миколайовича Кюрчева: «Від щирого серця вітаємо вас з 65-річним ювілеєм. За роки існування заклад постійно розвивається та змінюється, а випускники стають успішними спеціалістами та професіоналами. Разом з Таврійським Державним Агротехнологічним Університетом Новокаховський коледж є гідним представником якісної аграрної освіти та робить вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України. Від імені всього колективу університету бажаю коледжу натхнення та наснаги, невтомного прагнення до самоосвіти та професійного зростання». Олександр Скляр вручив відзнаку Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти України» заступнику директора коледжу Ларисі Назаровій, і нагородив групу викладачів грамотами ТДАТУ за професійні здобутки.

Ювілярів вітали і дарували відзнаки і подарунки перший проректор Херсонського державного аграрного університету Юрій Яремко, керівник Херсонського машинобудівного заводу, голова Федерації роботодавців Херсонської області Олександр Олійник, директор навчального-методичного центру «Агроосвіта» Володимир Шевченко; директор Петрівського державного аграрного технікуму Олександр  Чорновол.  

Директор НМЦ «Агроосвіта» Володимир Шевченко нагадав: нині в аграрній освіті України працює 107 коледжів, 21 з них фінансується з місцевого бюджету, решта – з державного. У 13 є практичні центри. Є він і в агроколеджі. Заклад нині має чудову базу для навчання і дружний колектив – цим похвалитися може не кожен  аграрний коледж. Від колег з аграрних навчальних закладів, від «Агроосвіти» Володимир Шевченко вручив Диплом колективу коледжу «За ініціативність».  А директору Геннадію Іванову – медаль «За інновацію», відзначивши його ініціативність і наполегливість.

Від імені випускників, які завдяки отриманим у коледжі знанням досягли професійних успіхів, до ювілярів звернувся колишній вихованець закладу, який в подальшому став керівником міста, шанованою в Новій Каховці людиною, Вадим Миколайович Мерзлов: «Сьогодні тисячі випускників працюють на теренах нашої держави та славлять ім’я коледжу. Надзвичайно тішить, що навчальний заклад не зупиняється у своєму розвитку: впроваджує новітні технології, формує міцні зв’язки з кращими вузами України та Європи. Бажаю родинного затишку, добробуту та процвітання!».

Подарунком для всіх став святковий концерт, який підготували власні таланти – студенти і викладачі агроколеджу, серед яких – вокальний колектив викладачів «Дніпряночка», танцювальний колектив (керівник Людмила Ілларіонова).  

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.