США продовжать зміцнювати флот України.

Військові кораблі від США можуть значно посилити обороноздатність ВМС України на Чорному та Азовському морях. США готові надати військово-технічну допомогу, в тому числі фрегати типу Oliver Hazard Perry, для підвищення обороноздатності України.

Про це 18 жовтня повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на власні джерела.

Зазначається, що керівництво США направило через військового аташе посольства Сполучених Штатів Америки листа на адресу Міністерства оборони України щодо надання військово-технічної допомоги Збройним Силам України, в тому числі для Військово-морських Сил ЗСУ.

У числі запропонованого розглядається питання щодо отримання фрегатів типу Oliver Hazard Perry, які знаходяться у розпорядженні ВМС США та можуть бути передані в рамках програми «Надлишкове майно» (Excess Defense Article). Повідомляється, що зазначені кораблі можуть значно підвищити обороноздатність ЗСУ на Чорноморському та Азовському театрі військових дій.

Нагадаємо, у вересні Україна отримала від США патрульні катери Drummond та Cushing. Вони побудовані 40 років тому і здатні виконувати завдання у морі під час потужних штормів. Міністр оборони Степан Полторак повідомив, що катери типу Island стануть частиною флоту України в Азовському морі.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.