«В ТЕМНІ ЧАСИ ДОБРЕ ВИДНО СВІТЛИХ ЛЮДЕЙ».

У терапевтичному відділенні ЦМЛ палата №3 виблискує свіженьким ремонтом. Тут все новеньке – стелі, підлога, сантехніка, ліжка, білизна, є холодильник, нові люстри і двері. Завідуюча відділенням не натішиться: в таких умовах значно краще почуватиме себе пацієнт, і лікарю комфортніше надавати допомогу. Такий подарунок міській лікарні зробив депутат міської ради, небайдужий спонсор Юрій Власов.

Як розповів головний лікар ЦМЛ Ігор Гайдаманчук, Юрій Власов надає допомогу не лише терапевтичному відділенню – а всім відділенням, де його про це просять. «Що стосується терапії – він прийшов сюди, побачив палату, яка вже давно потребувала ремонту. І навіть нічого не сказавши мені, сам прийняв рішення зробити ремонт. Він вчинив, як справжній меценат».

«Думаю, що доброта врятує світ. А благодійність може допомогти багатьом у нинішні нелегкі часи», – переконана завідуюча терапевтичним відділенням Олена Іванівна  Улітіна. Терапія – найскладніше відділення, воно, як то кажуть, на передовій. І нині йому дуже потрібна допомога».

Голова профспілкового комітету медичних працівників Оксана Сарафонова впевнена, що «в темні часи добре видно світлих людей». Мова – про спонсорів, які не лише можуть допомогти, але й допомагають.

Сам  Юрій Власов небагатослівний, говорити про свої благодійні вчинки не любить, а вже замислюється, яку б допомогу надати іншим відділенням. Приміром, дитячому. І пропонує іншим меценатам об’єднати зусилля, приєднатися до благородної справи – турботи про медичний заклад, до якого кожен рано чи пізно звертається по допомогу. Тож меценати, приєднуйтесь!

Від адміністрації міської лікарні, профспілкового комітету, завідуючої терапевтичним відділенням Олени Іванівни Улітіної, від пацієнтів –  щира подяка депутату міської ради, підприємцю Юрію Власову – за постійну допомогу міській лікарні!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.