Розпочалась реалізація гранту на «кам’яні вишиванки».

Новокаховська міська рада розробила план заходів щодо реалізації успішного грантового проекту «Кам’яні вишиванки Нової Каховки – патріотичний меседж з минулого молоді сьогодення».

«Кам’яні вишиванки» – це орнаментальні панно, що прикрашають будинки кварталів на вулицях старої частини нашого міста – один з найцінніших скарбів півдня України. Нагадаємо, культурний проект реалізується міським відділом культури і туризму за виграні кошти Українського культурного фонду – 492 тис грн.

У планах грантоотримувачів – підготовка фотоматеріалів, розробка логотипу та фірмового стилю, створення веб-ресурсу з мобільними додатками для систем Androis та IOS, розробка екскурсійних маршрутів та квестів, електронна каталогізація «вишиванок», виготовлення поліграфічної продукції, зокрема книги про культурну спадщину міста та пропагування творчості Григора Довженка – автора «кам’яних вишиванок».

Окремо планується розгорнути широку кампанію інформаційних та комунікаційних заходів у вигляді створення віртуальних та виїзних мобільних екскурсій, лекцій та семінарів в освітніх закладах та бібліотеках. До 16 листопада учні шкіл нашого міста мають змогу взяти участь у конкурсі на кращу фотографію «кам’яних вишиванок» Нової Каховки.

Допомогу у реалізації проекту може надати Баштанський краєзнавчий музей, що на Миколаївщині. У співпраці з цим культурним закладом Музей історії нашого міста планує провести декілька спільних заходів з нагоди 120-річчя з дня народження Григора Довженка. Публічна презентація проекту та книги запланована на кінець листопада.

 

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.