«САМ БОГ ВИТАЄ НАД СЕЛОМ».

У Корсунці свято села розпочалося привітанням священника – отця Володимира. Вітали корсунчан заступник міського голови Олег Тарабака, керівництво Дніпрянського старостинського округу – Анатолій Білий, Алла Щербина, депутати міської ради Олександр Афанасьєв, Сергій Хоменко, Світлана Дук, від БФ Ігоря Колихаєва – Юрій Кобцов. Побували на святі начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна і провідні спеціалісти Палацу культури Інна Гордієнко, Леонід Чуприн, Алла Мельниченко, Олена Рубаненко.

Заступник міського голови Олег Тарабака побажав корсунчанам розвитку і успіхів громаді, гарних врожаїв та мирного життя, і вручив в подарунок кошик із солодощами. Анатолій Білий повідомив: рішенням обох рад – Новокаховської і Дніпрянської – створено Новокаховську ОТГ. «Тепер у вас один міський голова і староста. Нашими селами опікуються депутати Новокаховської міської ради, які мешкають на нашій території. В Корсунці це депутат Світлана Дук. ОТГ мають певні фінансові преференції. І ви ближчим часом побачите це – в освітлених вулицях, відремонтованих дорогах. Проект нового дитсадка знаходиться у Фонді регіонального розвитку, на його впровадження міська рада виділить кошти. Є надія, що скоро розпочнуться роботи, і в Корсунці з’явиться новий дитячий садочок».

Депутат Сергій Хоменко нагадав – Корсунці 221 рік. Це село з особливим характером, власним колоритом.  Він вручив солодкі подарунки, і прочитав уривок поезії Т.Шевченка – на думку депутата, ці слова наче про Корсунку написані: «Село… І серце одпочине. Село на нашій Україні, неначе писанка, село. Зеленим гаєм поросло. Цвітуть сади, біліють хати, а на горі стоять палати, неначе диво. І кругом широколистії тополі. А там і ліс, і ліс, і поле, і сині гори за Дніпром. Сам Бог вітає над селом».

На святі дякували землякам за успішну працю, вітали молодих батьків та найстарших земляків, насолоджувались талантами юних танцюристів, вокалістів і ведучих. Продовжилося святкове дійство на подвір’ї перед сільським клубом. Пахощі українських страв зібрали тут багатьох корсунчан, які не лише пригощалися, але й співали, танцювали, розповідали цікаві історії, і загалом – раділи життю і можливості відпочити громадою.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.