До уваги внутрішньо переміщених осіб з територій Донецької, Луганської областей та АК Крим.

30 жовтня 2018 року о 10.00 в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради відбудеться зустріч представників громадської організації «Десяте квітня» з внутрішньо переміщеними особами. Зустріч має на меті забезпечити підвищення поінформованості цільової аудиторії про законодавчі зміни щодо реалізації прав ВПО, а саме оформлення довідки про взяття на облік, отримання адресної допомоги, оформлення паспортів громадян України, виплати соціальної стипендії тощо.

Громадська організація «Десяте квітня» є не неприбутковою організацією, головною метою якої є сприяння розвитку громадського суспільства та формуванню правової держави в Україні.

При партнерстві з Управлінням Верхового Комісару ООН у стравах біженців організація реалізує кілька проектів, спрямованих на захист прав людини, зокрема, внутрішньо переміщених осіб.

В рамках проекту «Правова допомога внутрішньо переміщеним особам та розширення прав і можливостей на півдні України» в 4 областях (Одеська, Миколаївська, Херсонська та Кіровоградська) надається безкоштовно:

юридична допомога:

– консультації з вирішення питань пов’язаних зі статусом ВПО (виплати адресної допомоги, пенсій, стипендій, відновлення документів тощо);

– судовий супровід окремих категорій справ, у випадку неможливості відновлення прав в інший спосіб;

Розширення прав і можливостей через освітні програми:

– участь в індивідуальних навчальних курсах, семінарах, тренінгах, форумах, тощо;

– інформаційна підтримка ВПО, їх громадських та інших неформальних об’єднань, про актуальні програми підтримки (соціальні, навчальні, гуманітарні) тощо.

За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради (кабінет № 4, тел. 4-53-51 ).

Начальник управління О.М.Стоянчук

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.