Кошти обласного бюджету працюватимуть на новокаховчан.

У березні 2018 року було оголошено про старт ІІ  обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, переможці якого в 2019 році отримають кошти обласного бюджету на вирішення нагальних проблем розвитку своїх територій. Обов’язкова умова – співфінансування проектів з бюджетів учасників конкурсу та залучення коштів партнерів – представників бізнесу та меценатів.

За дорученням міського голови Володимира Коваленка на конкурс були подані проекти від Новокаховської міської, Дніпрянської селищної та Райської сільської рад, кожен з яких змагався в різних категоріях учасників за обраним напрямком. Таврійська міська рада з невідомих причин участі в конкурсі не брала.

Відділ управління проектами міської ради підготував проекти Новокаховської міської та Райської сільської рад, презентації проектів для публічного їх представлення на засіданні ради конкурсу, а також надавав інформаційну підтримку фахівцям Дніпрянської селищної ради.

Всі наші проекти після кількамісячного вивчення радою конкурсу пройшли у фінал та перемогли, а саме:

– проект капітального ремонту приміщень будівлі загальноосвітньої школи №4 по вул.Затишна в м.Нова Каховка вартістю 1092,13 тис.грн (співфінансування з обласного бюджету – 500,00 тис.грн, бюджету учасника конкурсу – 482,93 тис.грн, партнера проекту – «Благодійного фонду Ігоря Колихаєва» – 109,20 тис.грн);

– проект реконструкції будівлі дитячого садка №14 по вул.Наддніпрянська, 102 в смт Дніпряни вартістю 1191,51 тис.грн (співфінансування з обласного бюджету – 400,00 тис.грн, бюджету учасника конкурсу – 720,02 тис.грн, партнера проекту – «Благодійного фонду Ігоря Колихаєва» – 71,49 тис.грн);

– проект будівництва спортивного комплексу «Таврія» в с.Тополівка вартістю 633,93 тис.грн (співфінансування з обласного бюджету – 300,00 тис.грн, бюджету учасника конкурсу – 270,54 тис.грн, партнера проекту – «Благодійного фонду Ігоря Колихаєва» – 63,39 тис.грн).

Міський голова привітав громади з перемогою та тим, що на розвиток нашої території вдалося залучити понад 1,44 млн.грн коштів не з місцевого бюджету, які працюватимуть на громади та будуть спрямовані на створення комфортних та безпечних умов перебування дітей у двох закладах освіти, розбудову спортивної інфраструктури сільської місцевості.

Начальник відділу управління проектами Наталія  Біла

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.