ШАНОВНІ ВОДІЇ ТА ПРАЦІВНИКИ ДОРОЖНІХ СЛУЖБ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Недарма в народі про неї складено багато чудових пісень та історій. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємовиручка, честь, гордість за свою професію, «почуття ліктя» мають особливе значення.

Вітаємо всіх, хто вірно і віддано трудиться на автобусному, вантажному і легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників залежить своєчасність перевезень та безпечна доставка пасажирів і вантажів.

Щиро бажаємо всім працівникам сфери автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, «залізний кінь» – надійним та міцним, а вдома завжди чекають рідні та близькі! І, як кажуть, «ні гвіздка, ні жезла»!

                                            З повагою,

                                            міський голова Володимир Коваленко

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.