«ВИ – ЧАСТИНА ДУШІ МІСТА!» (ВІДЕО).

Народний хор ветеранів війни та праці 19 жовтня відзначив свій 30-літній ювілей. Подію урочисто святкували у залі міського Палацу культури – з  колегами і шанувальниками ювілярів, керівництвом міста і керівниками громадських організацій, серед яких – і міська Рада ветеранів.

Нині хор очолює чудовий та старанний хормейстер Світлана Павлівна Ричкова та блискучий майстер своєї справи, акомпаніатор Станіслав Бондар. Другим акомпаніатором на святковому вечорі приєднався Заслужений працівник культури України Василь Яротник.

Із задоволенням, щирими словами поваги і подяки привітав ювілярів перший заступник міського голови Леонід Чурсинов: «Святкова і важлива подія в житті нашого міста, мистецької родини. Змінюються учасники вашого колективу, а майстерність щороку зростає. Бо ви віддані своїй справі –нести людям світле, добре через хорову пісню. Виконання «Там за тихим за Дунаєм» сьогодні вразило всіх глядачів! Ми дякуємо, що ви у нас є!». Леонід Чурсинов передав найкращі побажання від Володимира Коваленка і вручив Подяку міського голови колективу «За багаторічну плідну працю, вагомий внесок в розвиток народного мистецтва на Херсонщині та з нагоди 30-річного ювілею».  Вітали ювілярів начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна – вона вручила Грамоту від відділу та фотоальбом, від депутатського корпусу кращі побажання  передав  Віталій Перетятько: «Ви – частина душі міста. Залишайтеся і далі яскравими, енергійними, і запалюйте нас цією енергією. А від депутатського корпусу даруємо вам поїздку до заповідника Асканія-Нова».

Голова міської Ради ветеранів Дмитро Папуша нагадав: хор було засновано за ініціативи Ради ветеранів. «Перші учасники виходили на сцену в орденах і медалях. Зал завмирав, очікуючи улюблених пісень! Цю традицію продовжують нинішні учасники – завдяки чудовому керівнику Світлані Ричковій. Успіхів вам, здоров’я, і нехай глядач буде вдячний вам».

До привітань і нагороджень приєдналися провідний спеціаліст вокально-хорового жанру Обласного центру народної творчості Валентина Розум і директор Палацу культури Анатолій Лазарєв. «Новокаховська земля красива тим, що в ній – все найкраще. І в області  вокально-хорового жанру – також.  Палац культури має 4 хори. І кожен з них – не схожий на інші. Ваш Народний хор ветеранів уже 21 рік є незмінним учасником регіонального хорового конкурсу «Чорнобаївський заспів». За ці роки в ньому взяли участь понад 400 колективів і більше 8 тис. учасників. Серед ветеранських колективів – багато учасників не лише з Херсонщини, але й з Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської області. Ваш хор ветеранів жодного разу не приїхав без нагороди! Мені подобається сьогоднішній стан колективу, його вокальна культура, його керівник – витримана, грамотна, толерантна, красива, професійна. Колективу дуже пощастило зі Світланою Павлівною! А учасниці які красуні! Якщо в жінки блищать очі – про старість не може бути й мови! А якщо вона ще й співає – цій жінці немає ціни». Від Обласного центру народної творчості Валентина Розум нагородила Народний хор ветеранів відзнакою «За вагомий особистий внесок у розвиток народного мистецтва, хорового мистецтва на Херсонщині». І відзначила «золотий творчий потенціал колективу» – найдосвідченіших учасників хору – Людмилу Сташульонок, Галину Пожидаєву, Валентину Істоміну, Любов Усіченко, Євгенію Квітку, Світлану Балабанову. Валентина Розум подарувала ювілярам картину з чудовими соняхами.

Директор Палацу культури Анатолій Лазарєв вручив ювілярам квіти і подарунок, та нагадав: «Колись на цей колектив був конкурс. Тоді в ньому перемогла нинішній керівник Світлана Ричкова. Бажаю вам творчого натхнення, здоров’я. До речі, ви – той колектив, який добросовісно приходить на репетиції у повному складі!». Анатолій Лазарєв вручив Грамоти учасницям колективу.

Найперший склад хору налічував 38 чоловік. Люди складної долі: ветерани бойових дій, ветерани війни, праці, першобудівники. На жаль, немає вже серед нас багатьох з тих талановитих учасників. Тож  пам’ять 34-х учасників вшанували хвилиною мовчання.

На ювілейному святкуванні колектив вітали колеги – Народний жіночий хор ( керівник Маргарита Гринь), Народне тріо бандуристок «Мереживо» (керівник Лариса Вовненко), Народна хорова капела (керівник Ніна Шевелєва), вихованці Дитячої музичної школи №1 і Дитячої школи мистецтв – Матвій Ющенко і Поліна Данілевська, Зразковий ансамбль танцю «Сонечко»(керівник Заслужений працівник культури Алла Мельниченко), вокалістка Народної вокально-естрадної студії «Джерела» Катерина Дядіова. А ювіляри в свою чергу вкотре вразили глядачів своїм талановитим співом і багатим репертуаром. Тож вітаємо колектив з ювілеєм! І як то кажуть – успішного вам творчого шляху і нових щасливих ювілейних дат!

Народний хор ветеранів війни та праці і його керівник Світлана Ричкова та акомпаніатор Станіслав Бондар висловлюють щиру вдячність за підготовку і проведення святкового вечора керівництву міста, особисто міському голові Володимиру Коваленку, депутату міської ради Віталію Перетятьку і депутатам, які подарували цікаву подорож, спонсорам ПАТ «ДМК «Таврія» (директор Олег Єрьоменко), ПрАТ «Фірма «Херсоноблагробуд» (генеральний директор Анатолій Подофа), Компанія ТОВ «Піонер новітніх технологій» ( керівник Олександр Сидоренко).

Ми пропонуємо вам кілька відео зі святкового концерту.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.