ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ: ЯК ПОПЕРЕДИТИ СУЧАСНЕ РАБСТВО?

Торгівля людьми – сучасне рабство, купівля, продаж, передача людей з метою експлуатації та одержання прибутку. Це ганебне явище вважається злочином не лише в Україні, а в багатьох інших країнах. А постраждати від торгівлі людьми може будь хто – незалежно від віку, статі, освіти чи соціального статусу.

Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради систематично проводять профілактичну роботу в навчальних закладах для учнівської та студентської молоді, спрямовану на попередження негативних явищ, серед яких – і питання протидії торгівлі людьми.

До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначають 18 жовтня, в навчальних та учбових закладах міста проведено ряд лекцій на тему: «Торгівля людьми – сучасне рабство». Основна мета даних зустрічей – ознайомлення учнів з антисоціальним явищем – торгівлею людьми, його історичними витоками, сучасними проявами та профілактикою випадків торгівлі людьми.

Учні та студенти отримали корисну інформацію щодо форм примусової праці, шляхів потрапляння в тенета торгівців людьми, дізнались, як уберегти себе від «сучасного рабства». Слухачі брали участь в обговоренні, активно відповідали на задані питання та наприкінці заходу отримали тематичні буклети.  Робота фахівців Центру щодо протидії торгівлі людьми і надалі буде проводитися в навчальних та учбових закладах міста.

Директор Центру Наталія Корсакова

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.