ЧИ СТАНУТЬ ДНІПРЯНИ «ПІВДЕННОЮ МРІЄЮ» ІНВЕСТОРІВ?

Делегація з Херсонщини взяла участь у Другому Форумі регіонального розвитку «Південна мрія», який відбувся 17-18 жовтня в Коблівській ОТГ на Миколаївщині. До обговорення питань регіонального розвитку долучився і староста Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий. «В складі делегації Херсонської області взяв участь в Другому форумі «Південна мрія». Величезну кількість цікавих ідей було презентовано на заході!», – написав дніпрянський староста на своїй сторінці у Фейсбук. 

«Лідери наших громад з одного боку є героями, а з іншого – камікадзе, оскільки на них лягає величезна відповідальність за новостворені управлінські структури, людей, які повірили у об’єднання. Тому цей Форум покликаний стати платформою для діалогу та налагодження співпраці. Всі учасники висловили думку, що Форум має ставати всеукраїнським, бо схожою є і проблематика, і наявність технологічних та політичних рішень, а обмін думками має передбачати найбільш широку аудиторію», – відзначила директорка Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Сілюкова.

В роботі Форуму взяли участь представники Херсонщини, Миколаївщини, Одещини, а також Дніпропетровщини, Полтавщини, Київщини, Кіровоградщини, Агенцій місцевого розвитку, Всеукраїнських асоціацій та програм. Під час Форуму обговорювались питання результатів децентралізації та державної регіональної політики, залучення інвестицій у регіональні сфери, перспектив місцевого розвитку приєднаних територій ОТГ, міжмуніципального співробітництва тощо. Найбільш яскравою стала дискусія щодо розвитку інституту старости, оскільки показала, які переваги відкриває децентралізація владних повноважень і чого можливо досягнути за рахунок інституційних змін та з мінімальним фінансовим ресурсом.

За матеріалами прес-служби Херсонського ЦРМС, видання «Херсононлайн» та «Facebook»

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.