«Life in Dance» – Гран-Прі у Кам`янці-Подільському!

Учні Новокаховської школи танців «Life in Dance» отримали перемогу у фестивалі-конкурсі «Чемпіонат Західного регіону» , який проходив у чарівному,просто казковому місті Кам`янець-Подільський. У конкурсі взяли участь багато колективів з усієї України.Діти ретельно готувалися до конкурсу, батьки готували костюми та займалися пошуком транспорту, адже спонсорів школа не має.

Учасники ново каховського колективу одразу завоювали прихильність судів .Кожен танець ,за постановою Дар’ї Барансати ,керівника школи танців «Life in Dance» , був неповторним.

Тож отримали заслужені нагороди: соло – перші місця: Афанасьєва Анастасія , Самохвалова Елеонора , Зеленська Олександра , Коваленко Ольга , Камінська Марія та друге місце – Моцьо Діана. Усі 8 колективних номерів отримали перші місця!

Зал затамував подих, ведуча робить паузу, і ось, оголошення головної нагороди Гран-Прі : «Головний приз Чемпіонату Західного Регіону Гран-Прі та запрошення на участь в Чемпіонаті України , отримує…… Life in Dance!»Діти на сцені від радощів плакали.

За дні, проведені у чарівному місті, колектив не тільки працював, а й встиг відвідати багато історичних місць, та закохатися в цю мальовничу красу.

Тепер треба посилено працювати та готуватися. Попереду до кінця року ще три конкурси: два у місті Херсон та 8 грудня Чемпіонат України у Києві.

Увесь колектив згадує із захватом ті чудові дні, проведені у Кам`янці-Подільському. Але треба далі працювати і не зупинятися на досягнутому!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.