ПОЄДИНОК НА РУКАХ – ДЛЯ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ.

У п’ятницю, 2 листопада за ініціативи керівника ПрАТ «Херсоноблагробуд» Анатолія Івановича Подофи журналістам щотижневика «Говорить Нова Каховка» вдалося поспілкуватися віч-на-віч зі срібним та бронзовим призером у категорії «ветерани» до 100 кг 40-го ювілейного чемпіонату світу з армрестлінгу, який проходив з 12 по 21 жовтня 2018 року у Туреччині, новокаховчанином Леонідом Івановим.

Сам спортсмен був відверто збентежений такою увагою журналістів до нього. Але відверто відповів на запитання. Як ми дізналися, Чемпіонат був проведений на високому організаційному рівні. Участь у ньому взяли близько 1300 спортсменів з 51 країни світу. Чемпіонат проводився у різних вікових категоріях: юнаки, юніори, ветерани, дорослі. Розпитуючи про деталі проведення цих змагань, ми отримали нагоду багато цікавого дізнатися  про спортивний шлях відомого новокаховського спортсмена.

– Леонід Русланович, як часто Ви тренуєтесь? Чи є у Вас тренувальна база?

На жаль, армрестлінг в Україні не є олімпійським видом спорту, тому і уваги держави до нас значно менше. Лишається надія на спонсорів. Але базу ми з однодумцями, доклавши невеличких зусиль, зробили самотужки. У нас є три саморобних спеціальних столи, одним з яких я постійно користуюсь на тренуваннях. Тренуюсь я два рази на тиждень разом з молодшими хлопцями, дехто з них займав призові місця на чемпіонатах України з армрестлінгу.

– Що  спонукало Вас займатися цим видом спорту? І як давно Ви ним  займаєтесь?

У молоді роки я активно займався легкою атлетикою, в основному метав спис, потім захопився важкою атлетикою.  Одного разу запропонували зайнятися армрестлінгом, і мені сподобалось. Так все і почалося.

– У яких країнах пощастило виступати, крім Туреччини?

Побував на змаганнях у Польщі, Литві, Азербайджані, Казахстані. При чому, майже завжди займав призові місця.

–  Які супротивники виявилися найсильнішими?

Останнім часом дуже сильні в цьому напрямку американці. У спарингах саме з ними я, нажаль, не зміг здобути омріяне 1 місце.

– Які плани на майбутнє? Не збираєтесь зупинятись на досягнутому?

Звісно ж, зупинятись не збираюсь. Хочеться показати кращі результати. Зараз активно готуюсь до чемпіонату Європи, який запланований на травень 2019 року в Греції.

– Кому б Ви хотіли подякувати за підтримку, допомогу в подоланні спортивних сходинок до успіху?

–  Хочу висловити щиру подяку моїм спонсорам – Анатолію Івановичу Подофі та Миколі Борисовичу Солянику, заводу ТПО «НКЕМЗ» за їх надійну підтримку. Без їх допомоги та підтримки я б не мав можливості взяти участь у чемпіонаті».

Дякуємо Леоніду Іванову за інтерв’ю і вітаємо з перемогою! Найкращі  вітання і побажання успішному новокаховському спортсмену висловлює міський голова Володимир Коваленко, спортивна громадськість міста. Вони бажають здоров’я, родинного затишку і нових спортивних успіхів!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.