«КУЛЬТУРА – ПОЄДНАННЯ СЕРЦЯ, УЯВИ І РОЗУМУ».

9 листопада – професійне свято людей, які зберігають і відроджують духовні скарби нашого краю, дбають про розвиток культури нашої держави, займаються аматорською творчістю.

Українська земля багата талантами. Діяльність талановитих митців України вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, багатством репертуару, шаленою творчою енергією.Щиро сподіваємося, що творчість працівників культури цінується українцями. Керівництво Нової Каховки завжди підтримує розвиток культури нашого краю, дбає про те, щоб в кожному населеному пункті Новокаховської громади був достойний осередок культурного життя, щоб створювалися і розвивалися творчі колективи, щоб мешканці мали можливість розкрити свої творчі здібності, таланти, дарувати своє мистецтво землякам.

Вітаючи велику громаду працівників культури і аматорів народного мистецтва, міський голова Володимир Коваленко зробив для всіх символічний подарунок – вийшов на сцену з величезним кошиком різнокольорових розкішних квітів – саме такий яскравий, дивовижний, вражаючий букет талантів розквітає вже багато років на новокаховській землі і вражає не лише земляків, але  й глядачів далеко за межами Нової Каховки. Звертаючись до працівників культури, міський голова Володимир Коваленко засвідчив свою повагу і любов до творчості: «Роки залишили молодою і співучою душу, серце, яке любить всі прояви творчого життя. Я бажаю, щоб через призму творчості всі ми з вами стали чистішими, людянішими, сповненими творчого світла. Це потрібно сьогодні. Я завжди відчуваю ритм танцю – не  залежно від того, чий це колектив – Рубаненко чи Ющенко, Барансата, В’юнова чи Мельниченко. Пісня – це сповідь, без якої не уявляю життя. Радію за тих, хто в театральному дійстві здатен перевтілитися у свого героя і талановито передати його відчуття, переживання. Хто володіє талантом декламувати поезію так, що серце переповнюється мелодією слів. І все це – тут, у нас. Потужне джерело творчості, яке живе і розвивається, і полонить всіх – від маленьких танцюристів до сивочолих майстрів гумору і співу. Всіх вас я розумію, поважаю, люблю і пишаюся кожним з вас».

Міський голова вручив подарунки і побажав подальших успіхів всім керівникам та вихованцям численних творчих колективів міста, всім працівникам культури і аматорам народного мистецтва.

За багаторічну творчу працю, успіхи і перемоги, за талановитих вихованців слова вдячності лунали для директорів та завідуючих клубних закладів, які завжди активно долучаються до міських святкових заходів.

В.о. старости Дніпрянського старостинського округу Анатолій Білий привітав працівників культури, і особливу подяку висловив завідуючим клубів і творчим колективам сільської місцевості: «Те, що роблять вони у селах – важко переоцінити. Люди, залишаючи буденні справи, поспішають до клубу. А завклубом – людина-універсал, яка поєднує кілька професій».

У святковому концерті взяли участь творчі колективи Новокаховського Палацу культури, Таврійського будинку культури, сільських клубів. Несподіванкою став гумористичний виступ Заслуженого працівника культури України, директора міського Палацу культури Анатолія Лазарєва.

Привітала колег начальник міського відділу культури і туризму Наталія Зарудна: «В нашій залі сьогодні зібралися наші друзі. Кожен має відношення до співу або танцю, до прояву таланту на папері або тканині, у поезії або прозі. Тож це свято кожного із присутніх».

Від депутатів працівників культури привітали Лілія Микитенко і Олександр Афанасьєв.

«Те, що ви вважаєте щоденною працею, робить кожен день нашого життя святом. Ви – окраса і візитівка нашого міста»,- сказала, вітаючи майстрів культури, Лілія Микитенко.

«Вас приємно вітати, бо якість і кількість заходів, які ви проводите – це щось неймовірне, – продовжив привітання Олександр Афанасьєв. – Але сьогодні хочу подякувати вам як батько. Завдяки вам діти мають можливість подорожувати, брати участь у конкурсах, фестивалях, перемагати і прославляти наше місто. Діти від цього щасливі. А це – запорука здорових, гарних родин у майбутньому. Дякуємо вам!». Від депутатів міської ради працівники культури отримали у подарунок величезний торт.

На свято завітали директори шкіл, навчальних закладів, КП, нинішні і колишні керівники творчих колективів.

А подарунком для всіх, хто прийшов цього дня привітати працівників культури, аматорів народного мистецтва, став дивовижний концерт, який вкотре підкреслив високий рівень різножанрової майстерності наших земляків. Приємно було спостерігати, як зросла майстерність молодих виконавців, як поповнився репертуар танцювальних колективів. І знову насолоджуватися талантом  ведучих, солістів, танцюристів – маленьких і дорослих! І після кожного номера замислюватися: скільки тривалих, виснажливих репетицій, скільки мудрості і таланту творчих керівників було потрібно, щоб народився кожен номер.

Браво, наші неперевершені, талановиті, яскраві земляки! З професійним святом вас! Ви даруєте  кольорові сторінки радості кожному, кому пощастило побувати на ваших концертах, на святкових постановах, які завжди стають найемоційнішою частиною міських свят. Здоров’я вам і наполегливості у здійсненні творчих планів! Ваші вірні прихильники!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.