Черговий навчально-практичний центр відкрили у Новій Каховці.

На Херсонщині відкрито шостий навчально-практичний центр.
Тож, вчора, 09 листопада, у ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» відбулися урочистості з нагоди відкриття чергового навчально-практичного центру електротехнічних технологій, який обладнаний за сучасними вимогами.

Новостворений центр займатиметься первинною професійною підготовкою, перепідготовкою, підвищенням кваліфікації, стажуванням як учнів так і робітників підприємств за професіями: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник силових мереж та устаткування. Навчання здійснюватиметься з використанням технологічних і виробничих інновацій.

Новий центр сприятиме якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки.

З нагоди його відкриття, учні та викладачі навчального закладу підготували святковий концерт з виступами творчих колективів училища.

Зазначимо, що для керівництва Херсонщини створення сприятливих умов для якісної підготовки робітничих кадрів в регіоні є пріоритетним.

Слова вітання колективу та учням училища висловив директор Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євген Криницький, підкресливши, що наші навчальні заклади готові і можуть готувати фахівців з електротехнічних та електромонтажних спеціальностей.

«Наша головна мета, після відкриття таких центрів, зробити все, щоб діти вийшли на ринок праці та були конкурентоспроможними. Ми єдина область в Україні, яка тільки у поточному році інвестувала більше 30 млн. грн. на навчально-практичні заклади», – наголосив Євген Криницький.

У свою чергу директор училища Ігор Сердюк зазначив, що сьогодні в ПТУ здійснюється підготовка кваліфікованих робітників для промисловості, енергетики та сфери послуг. Путівку в життя у стінах училища отримують верстатники широкого профілю, слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів, кухарі, кондитери, гувернери, електромонтери.

«З відкриттям навчально-практичного центру наше училище стане осередком удосконалення професійно-практичної та професійно-теоретичної підготовки електромонтерів, підвищення кваліфікації фахівців енергетичних підприємств, перепідготовки незайнятого населення з впровадженням у навчальний процес новітніх виробничих технологій і застосуванням сучасного обладнання, інструментів, матеріалів, комп’ютерних технологій», – наголосив Ігор Сердюк.

Під час урочистої церемонії відкриття навчально-практичного центру, лунало багато щирих і теплих слів-побажань щодо подальшого зростання та процвітання цього закладу.

Після чого почесні гості урочисто перерізали червону стрічку на знак відкриття у ДНЗ «Професійно-технічне училище № 14 м. Нова Каховка» чергового навчально-практичного центру електротехнічних технологій, та оглянули його сучасне обладнання.

На облаштування центру сучасним обладнанням та матеріалами з державного бюджету виділено 630 тис. грн.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.