Міський голова Володимир Коваленко бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Києві.

12 листопада у Києві відбулося сьоме засідання ради регіонального розвитку. Нагадаємо, у квітні 2015 року Президент Петро Порошенко підписав указ про створення Ради регіонального розвитку.

В АП зазначили, що рада стане важливим майданчиком для розроблення та ухвалення важливих рішень у сфері реалізації державної регіональної політики.

Звертаючись до учасників засідання 12 листопада, Президент України Петро Порошенко розпочав звернення словами Єврокомісара Йоганнеса Гана, який зазначив, що «за останні роки Україна зробила більше, ніж за попередні двадцять років».

«Заспокоїтися й почити на лаврах ми могли би лише у тому випадку, якби високі оцінки наших західних партнерів поділяло українське суспільство, – якщо не все, то бодай переважна його частина, зазначив Петро Порошенко. – А якщо 70% людей вважає, що країна рухається в неправильному напрямку, це означає, що ми всі разом – влада і органи місцевого самоврядування, недопрацьовуємо.

По-друге, більшість реформ носить далекосяжний стратегічний характер: негативні й болісні аспекти проявляються одразу, а позитивні зміни даються взнаки за рік, за два, за три, або навіть більше.
По-третє, ми хоча й відновили економічне зростання, але темпи його наразі недостатні, щоб відновлення рівня життя людей відчули в усіх регіонах і соціальних верствах. Щоб ми перестали бути однією з найбідніших країн Європи.

По-четверте, і на цьому я хочу наголосити окремо, роз’яснювальна робота теж явно недостатня».
Президент особливу увагу звернув на необхідність роз’яснення дій Уряду щодо змін тарифів, акцентував на 100% забезпеченні субсидіями тих, хто їх реально потребує, і наполегливо просив – «всі обласні державні адміністрації, усі міські та сільські голови – не сидіти осторонь, що це позиція лише Уряду. Це позиція наша спільна, це позиція влади. Треба підключитися до удосконалення цієї системи і дійти до кожної хати і не пропустити жодної родини, яка має законне право на субсидію. Допомогти захистити людей. Це є наше спільне завдання. І тут я точно не зупинюсь на цьому. Я покладаюся на вас, на тих, хто найближче до простих людей – органи місцевого самоврядування».

Нагадаємо, що 12 листопада у Києві відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. Учасником засідання був і міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко. В наших наступних випусках передач дротового мовлення і ФМ-мовлення на хвилі 100,9, а також на сторінках щотижневика «Говорить Нова Каховка» ми запропонуємо вашій увазі інтерв’ю з Володимиром Коваленком і більш детальну розповідь про актуальні питання, які обговорювалися під час засідання Ради регіонального розвитку в Києві.

Фото: Тетяна Дергачева.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.