ПРОФЕСІЯ – ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ.

8 листопада старшокласники ЗОШ №1 отримали можливість познайомитись із професією «поліцейський».

Допомогли їм в цьому викладачі і курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ.

На зустріч побували заступник міського голови Володимир Федченко, начальник кадрового складу Новокаховського відділу поліції Людмила Коваленко, представник Головного управління Національної поліції в Херсонській області, майор Тетяна Шкригалова.

Поліцейські розповіли: Херсонський факультет пропонує дві спеціальності «право» і «правоохоронна діяльність». Курсанти навчаються на бюджетній і контрактній основі. Факультет має чудове матеріально-технічне  оснащення, гарну викладацьку і спортивну бази, забезпечений гуртожитком. Щомісяця на Херсонському факультеті проводяться «дні відкритих дверей», де кожен абітурієнт зможе побачити все на власні очі, отримати необхідну інформацію.

Тетяна Шкригалова  та Людмила Коваленко наголосили: поліцейський – престижна і гідна професія. Якщо молодь має бажання розвивати себе як фізично, так і морально – їм варто обрати  для подальшого навчання Херсонський факультет Одеського державного університету внутрішніх справ.

У фіналі зустрічі курсанти факультету розважили присутніх виступом команди КВК та продемонстрували прийоми рукопашного бою.

Олександр Дорогокуп.

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.