ГРОМАДСЬКА РАДА ВІТАЛА ПРАЦІВНИКІВ РИБЗАВОДУ.

День працівника сільського господарства Україна відзначила 18 листопада. З нагоди цього свята відбулася зустріч членів Громадської ради з працівниками Новокаховського рибоводного заводу частикових риб. До працівників підприємства, які зібралися у затишній залі, із привітаннями звернулися голова Громадської ради Лариса Житченко, члени ГР Тетяна Мариненко, Ольга Рашевська, Юрій Яницький – подарунком від нього стала пісня.

Директор підприємства Ігор Дикуха розповів про досягнення свого колективу та наголосив: завдяки злагодженій роботі, порозумінню в колективі за 32 роки роботи підприємство неодноразово відзначалося грамотами, дипломами, серед нагород є срібна та золота медалі. А вирощені працівниками підприємства мальки багатьох видів риб нині продовжують підростати у водоймах по всій Україні. Ігор Михайлович пишається своїм колективом ще й тому, що в ньому понад 20 років працює десять сімейних династій.

Члени Громадської ради з цікавістю дізналися про те, що Новокаховський рибоводний завод частикових риб є найбільшим виробником в Україні, який займається розведенням рослиноїдних риб: товстолобика, коропа, судака, щуки, сома. Вирощування риби відбувається від ікринки до дволіток у 44 ставках. Всі вони обладнані гідротехнічними спорудами та з’єднані системою каналів для подачі та скидання води. Всі члени Громадської ради були вражені побаченим. І з задоволенням відмітили турботу керівництва про колектив: на підприємстві є кімнати відпочинку, приймання їжі, психологічного розвантаження (теніс, більярд), сушка одягу.

Плани колективу амбітні – не лише покращувати промислові показники, але й створити спортивні команди та долучитись до міських змагань.

Громадська рада щиро бажає колективу Новокаховського заводу частикових риб та його керівнику Ігорю Дикусі здоров’я та миру, родинного щастя, професійних успіхів – адже ваша праця так потрібна людям!

[SvenSoftSocialShareButtons] Коментування і розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.